NOWOŚĆ: Podwyższone donice do ogrodu i na taras.

9.08.2023

Szukasz rozwiązania do sadzenia roślin, które jednocześnie ochroni je przed niepożądanymi szkodnikami, a także w stylowy sposób ożywi Twój ogród lub firmowy taras i ułatwi Ci uprawę?
Nowe ograniczenia stalowe i drewniane do grządek to świetne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli chodzi o ochronę roślin uprawnych.

Dzięki swojej wysokości podniesione donice ułatwiają prace ogrodnicze. Służy to zmiejszeniu bólu pleców czy łatwiejszemu wymieszaniu ziemi dla roślin. Ponadto wysokość donic przyspiesza wzrost.

Możesz wybierać spośród ponadczasowej naturalnej klasyki, w postaci podwyższonych donic drewnianych wykonanych z litego drewna modrzewiowego lub chińskiej jodły, które gwarantują bardzo długą żywotność i wysoką odporność na wpływ czynników zewnętrznych.

Wybrane warianty można po prostu układać jeden na drugim. Ogrodnicy używają go również do tworzenia kaskadowych kształtów.
Posiadamy również eleganckie i ponadczasowe donice podwyższone o konstrukcji stalowej z zabezpieczeniem antykorozyjnym i czarnym malowaniem proszkowym.


Ponadto stalowa podwyższona grządka oferuje dwa piętra do uprawy roślin, dzięki czemu można uzyskać praktyczne i skuteczne kombinacje.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys