NOWOŚĆ: Panele ścienne w stylu skandynawskim

24.06.2024

Odkryj nowe drewniane panele akustyczne w stylu skandynawskim, które wprowadzają nowoczesny design, poprawiają akustykę i redukują hałas we wnętrzach. Idealne do wyłożenia ścian w biurach, domach i przestrzeniach wspólnych. Poznaj wszystkie zalety już teraz.

Nowe drewniane panele akustyczne to idealne rozwiązanie, jeśli myślisz o zastosowaniu dekoracyjnych okładzin ściennych. Przyczyniają się do izolacji termicznej i akustycznej, tworzą przyjemną atmosferę i zapewniają czysty, wysokiej jakości dźwięk w pomieszczeniu, który docenisz nie tylko w pracy, ale także w domu.

Nowoczesny skandynawski design

Styl skandynawski stawia na prostotę, minimalizm, ale także przytulność i przestronność. Charakteryzuje się on przede wszystkim czystymi imiękkimi liniami. Panele akustyczne doskonale wpisują się w tę koncepcję, wnosząc do wnętrz świeżość i elegancję.

Lepsza akustyka i redukcja hałasu

Panele skutecznie redukują hałas i poprawiają akustykę. Mają współczynnik redukcji hałasu NRC > 0,85, co oznacza, że pochłaniają ponad 85% hałasu, który do nich dociera. Dla porównania, konwencjonalna ścianka działowa z płyt gipsowo-kartonowych ma wartość NRC 0,15.

Materiał i wymiary

Materiał nośny składa się z czarnego panelu poliestrowego o grubości 9 mm i listew z płyty wiórowej o szerokości 27 mm i grubości 12 mm pokrytych okleiną drewnianą. Odstęp między listwami wynosi 13 mm. Całkowite wymiary panelu wynoszą 600 x 21 x 2400 mm. Płyty można więc łatwo dostosować do żądanego rozmiaru.

Łatwy montaż i wszechstronne zastosowanie

Instalacja paneli jest prosta i nie wymaga profesjonalnej pomocy. Panele akustyczne nadają się do montażu na ścianach i sufitach w przestrzeniach wspólnych, takich jak biura typu open space, centra obsługi klienta, biura, hole, sale lekcyjne i poczekalnie. Są one również bardzo popularne w studiach nagraniowych, salach prób, sklepach i domach. Drewniane panele akustyczne nie nadają się do środowisk wilgotnych.

Panele akustyczne

Drewniane panele akustyczne są dostępne w pojedynczych opakowaniach zawierających 1 szt. lub ekonomicznym opakowaniu 5 szt. , które idealnie sprawdzi się do pokrycia całej ściany:


Nasza rada: Lubisz praktyczność, elegancję i prostotę stylu skandynawskiego? Mamy 5 wskazówek, dzięki którym dowiesz się jak stworzyć wnętrze w stylu skandynawskim.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2024 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys