NOWOŚĆ: Panele akustyczne i tablice ogłoszeniowe!

3.07.2023

Szukasz akustycznych tablic ogłoszeniowych lub paneli ściennych, które nie tylko zapewnią Ci praktyczne miejsce na notatki, poprawią akustykę w pomieszczeniu, ale także ożywią przestrzeń swoją kolorystyką? Już teraz poznaj nowe panele akustyczne i tablice ogłoszeniowe w nowoczesnych kolorach!

Nowe panele akustyczne i tablice informacyjne zostały specjalnie zaprojektowane w celu wytłumienia hałasu w pomieszczeniu, który nie odbija się tak bardzo od ściany. Dzięki temu przyczyniają się do spokojnego środowiska pracy i nauki, stając się najbardziej praktycznym i popularnym rozwiązaniem, zwłaszcza w przestrzeniach wspólnych, takich jak biura typu open space, centra obsługi klienta, gabinety, hale, sale dydaktyczne czy poczekalnie.

Dzięki szerokiej gamie nowoczesnych zestawień kolorystycznych tworzy nie tylko wyjątkowo praktyczny, ale i wyróżniający się designerski dodatek do Twojego pokoju. Ponadto można w nie łatwo wbijać szpilki i agrafki. Do panelu lub tablicy ogłoszeń możesz wygodnie dołączyć wszystkie swoje notatki i inne dokumenty, które musisz mieć cały czas w zasięgu wzroku.´
Nowe panele akustyczne są doskonałym rozwiązaniem szczególnie dla poprawienia akustyki w pomieszczeniu:


Do umieszczania notatek i ważnych dokumentów polecamy również nowe tablice  akustyczne w menu:
Uwaga: Nowe panele akustyczne i tablice informacyjne posiadają certyfikat w najwyższej klasie pochłaniania dźwięku A, która reprezentuje współczynnik redukcji hałasu > 0,85, oznaczany symbolem NRC, co oznacza, że ​​pochłaniają do 85% docierającego do nich hałasu. Dla porównania klasyczna ścianka działowa z płyt gipsowo-kartonowych ma wartość NRC 0,15.

Dużą zaletą wybranych paneli akustycznych i tablic ogłoszeniowych jest ich łatwy montaż (który można łatwo wykonać poprzez przyklejenie ich do ściany lub sufitu) oraz wysoka odporność na wilgoć i pleśń.
Podczas konserwacji paneli oraz w codziennym użytkowaniu docenisz również łatwość czyszczenia, prostą obróbkę, niepalność i 100% możliwość recyklingu.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys