NOWOŚĆ - Osuszacze powietrza

24.01.2023

Wilgotne powietrze jest idealnym środowiskiem dla różnych bakterii i grzybów, które mogą powodować nieprzyjemne problemy zdrowotne – na przykład wzrost zachorowań na astmę nawet o 40%. Dlatego wprowadzamy nową kategorię – Osuszacze powietrza, w której znajdziesz różne typy osuszaczy do różnych wielkości pomieszczeń. Sprawdź nowości tego miesiąca już teraz!
Osuszacze powietrza pomogą Ci zapewnić zdrowy i przyjemny klimat z optymalną wilgotnością powietrza nawet w wilgotnych pomieszczeniach. Osuszacze powietrza docenisz nie tylko podczas osuszania po malowaniu, ale także zapobiegają powstawaniu pleśni w łazienkach i wilgotnych pomieszczeniach oraz pomagają po zalaniu pomieszczeń deszczem lub dużą ilością wody. Dzięki temu doskonale sprawdzi się nie tylko w domach, ale również w pomieszczeniach komercyjnych, firmach, budownictwie i remontach.

Do osuszania pomieszczeń mieszkalnych i obiektów komercyjnych polecamy następujące osuszacze:


Wybrane osuszacze pracują w trybie cichym, a dzięki intuicyjnemu sterowaniu dotykowemu lub sterowaniu przez WIFI zapewniają np. automatyczne wyłączenie przez alarm napełnienia pojemnika, timer do samodzielnego ustawienia czasu rozpoczęcia, wysoką wydajność osuszania i inne inteligentne funkcje.

Do osuszania budynków w trakcie prac remontowych, usuwania wilgoci w nowych budynkach, likwidacji skutków awarii wodociągów, zabezpieczania budynków przed powstawaniem (rozprzestrzenianiem się) pleśni itp. polecamy w szczególności wybrane suszarki do muru:


Nasza wskazówka: Jeśli chcesz pozbyć się nadmiernej wilgoci w pomieszczeniu spowodowanej np. zwykłym włączeniem czajnika lub użyciem odświeżacza powietrza, konieczne jest regularne mierzenie wartości wilgotności w samym pomieszczeniu. Idealna wilgotność w pomieszczeniu powinna wynosić około 45% i nie powinna przekraczać 60%.

KOŃCOWA WSKAZÓWKA

Coraz częściej cierpisz na zmęczenie, mdłości, bóle głowy, a nawet swędzenie oczu w pracy lub w domu? Przyczyną może być również zła jakość powietrza w pomieszczeniach. Jak więc poprawić i odpowiednio oczyścić powietrze w swoim biurze lub mieszkaniu? W tym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2024 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys