NOWOŚĆ: Myjki wysokociśnieniowe myjki wap

11.04.2023

Planujesz większe porządki w ogrodzie lub wokół domu? Już teraz proponujemy Ci myjki wysokociśnieniowe i myjki, które nie tylko skutecznie pomogą Ci w walce z uporczywym brudem i odpadkami na przykład podczas czyszczenia chodników czy mebli ogrodowych, ale także pozwolą Ci zaoszczędzić do 80% wody w porównaniu do czyszczenia za pomocą węża ogrodowego. Wysoka skuteczność czyszczenia i niskie zużycie wody, to nowe myjki wysokociśnieniowe w ofercie! Poznaj wszystkie myjki ciśnieniowe i węże już teraz.

Myjki wysokociśnieniowe czyli „myjki wap” służą do ogólnych prac konserwacyjnych lub porządkowych wokół domu i ogrodu. Skutecznie i szybko usuwa świeże i gruboziarniste zabrudzenia strumieniem wody np. z:

  • mebli i narzędzi ogrodowych,
  • rowerów, motocykli i samochodów wraz z podwoziami,
  • ram okiennych, ogrodzeń,
  • brukowanych chodników lub kamiennych ścian.

Wraz z wieloma akcesoriami, są one również uzupełnione praktycznymi kółkami do łatwego i wygodnego przemieszczania się z miejsca na miejsce. Dla jeszcze łatwiejszej pracy wybrane modele posiadają również zintegrowany pojemnik na środki czyszczące. Maks. przepływ wody wybranych myjek wysokociśnieniowych wynosi 450 – 540 l/h.

Nowe myjki wysokociśnieniowe w ofercie:
Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys