NOWOŚĆ: meble biurowe SOLID

13.02.2023

Poznaj kolekcję mebli biurowych SOLID, która już na pierwszy rzut oka zachwyci Cię swoją minimalistyczną elegancją. Po bliższym przyjrzeniu się z pewnością docenisz jego precyzyjne wykonanie i praktyczną modułowość.

Seria mebli SOLID to oryginalne czeskie meble pod marką PLAN, które powstały we współpracy z firmą B2B Partner oraz duetem projektantów LENKA DAMOVÁ & BORIS KLIMEK.

Cała kolekcja SOLID składa się z kilku głównych elementów, których wzajemne połączenie tworzy różne miejsca pracy z przestrzeniami do przechowywania zgodnie z różnorodnymi potrzebami użytkowników.

Jakie wzory znajdziesz w ofercie SOLID?

Elementy serii SOLID do wyboru spośród 3 atrakcyjnych dekorów:

  • biały,
  • naturalny dąb,
  • orzech.

Biurka i stoły konferencyjne SOLID

Podstawowym elementem kolekcji SOLIDbiurka i stoły i konferencyjne, które wykonane są z litej płyty wiórowej laminowanej o grubości 25 mm. Warianty uzupełnione o część wypoczynkową powiększą Twoją przestrzeń do pracy w sali spotkań. Kolejnym elementem, który można wykorzystać do powiększenia miejsca pracy, jest praktyczna ławka w tym samym wzorze. Biurka i ławki oklejone są obrzeżem ABS o grubości 1mm.
Kontenery mobilne SOLID

Przestrzeń pod biurkiem i pod stołem konferencyjnym doskonale uzupełnią wtedy mobilne kontenery biurowe SOLID, które posiadają szuflady wyposażone w prowadnice kulkowe z domykaniem.
Szafy biurowe SOLID

Zamykane szafy biurowe SOLID, które możesz wybrać z półkami lub z drążkiem na ubrania, oferują praktyczne rozwiązanie do przechowywania wszystkich przedmiotów pracy, teczek i ubrań. Praktyczna niska szafka może również służyć jako półka na buty.


Regały i półki biurowe SOLID

Do wygodnego przechowywania teczek i przedmiotów dekoracyjnych z pewnością wykorzystasz otwarte regały oraz półki SOLID:


Regały i półki biurowe mają stały rozmiar i są uzupełnione praktycznym, a jednocześnie eleganckim metalowym wzmocnieniem. Nośność 1 półki do szafek, półek i regałów wynosi do 15 kg przy równomiernym obciążeniu, a ponadto istnieje możliwość dowolnego przestawiania półek zgodnie z własnymi preferencjami.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys