NOWOŚĆ: Maszyny do produkcji i pakowania wypełnienia ekologicznego

13.10.2023

Szukasz sposobu na wypełnienie swoich przesyłek w sposób ekologiczny i ekonomiczny? Lub jak wykorzystać stare kartony? Przedstawiamy Państwu nowość w postaci maszyn do produkcji wypełniaczy, dokładnie według Państwa potrzeb. Zapoznaj się już teraz ze wszystkimi niestandardowymi maszynami do produkcji i pakowania wypełnień ekologicznych.

Maszyny do napełniania i odwijania papieru

Dzięki przenośnym maszynom do przyjaznego dla środowiska materiału wypełniającego, będącego wysokiej jakości alternatywą dla folii bąbelkowej, możesz samodzielnie przygotować tylko tyle papierowego wypełniacza, ile potrzebujesz do owinięcia nawet bardzo delikatnych towarów, takich jak ceramika, przedmioty szklane i ramki. Jest to odpowiednie rozwiązanie również do ekologicznego wypełnienia przestrzeni z dobrym efektem tłumienia. Następnie wystarczy przyciąć powstałe wypełnienie na wymaganą długość, aby maksymalnie zaoszczędzić materiał.

download.gif

Nacinarka do tektury lub niszczarka do tektury

Zwiększone wykorzystanie materiałów opakowaniowych oznacza także zwiększoną ilość odpadów. Dlatego poddawaj recyklingowi to, co pozostało w opakowaniach. Nie wyrzucaj opakowań, zmniejsz swoje wydatki i wykorzystaj te materiały opakowaniowe ponownie. Ponowne wykorzystanie może dotyczyć np. spienionego polietylenu, wypełnień papierowych i folii bąbelkowej.

Możesz na przykład wykorzystać dokładnie tyle materiału, ile potrzebujesz z wyciętych pudełek z Twoich dodatków. Dzięki nowoczesnym maszynom do produkcji i pakowania wypełniaczy, ze starych pudełek można łatwo stworzyć wysokiej jakości materiał wypełniający. W tym celu dobrze sprawdzi się na przykład nacinarka do tektury lub niszczarka do tektury.


Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys