NOWOŚĆ: Ławki do garderoby z czarną konstrukcją!

3.06.2024

Przedstawiamy nasze nowe ławki do garderoby, które są dostępne w dziewięciu opcjach kolorystycznych desek, pięknie kontrastujących z elegancką czarną konstrukcją. Te praktyczne ławki są dostępne w 3 najpopularniejszych długościach, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby. Odkryj wszystkie ich zalety już teraz!

Nasze nowe ławki do garderoby mają siedzisko wykonane z 18-milimetrowej laminowanej płyty wiórowej, zabezpieczonej dookoła 2-milimetrową krawędzią ABS dla dodatkowej trwałości. Do wyboru jest 9 praktycznych i stylowych wzorów długości 600, 900 i 1200 mm:
Część do siedzenia jest uzupełniona metalową konstrukcją pomalowaną na czarno w kolorze RAL 9005, która nie tylko tworzy atrakcyjny kontrast, ale także zapewnia ławkom niezbędną stabilność i trwałość. Ta solidna konstrukcja sprawia, że ławki idealnie sprawdzą się w wymagających środowiskach, takich jak szatnie, obiekty sportowe i szkoły.

Poznaj wszystkie opcje i znajdź odpowiednią ławkę do szatni dla swojej przestrzeni już dziś!

NASZA WSKAZÓWKA: Lakierowaną na czarno konstrukcję ławek do szatni w kolorze RAL 9005 można również łatwo dopasować do innych mebli w tym samym wzornictwie (regały rzędowe lub wiszące) z naszej oferty:


Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys