NOWOŚĆ: Lampy stołowe i stojące LED!

13.03.2023

Szukasz wysokiej jakości i ekonomicznego oświetlenia z wieloma nowoczesnymi funkcjami, takimi jak sterowanie dotykowe lub zdalne, do czytania, nauki lub pracy w nocy?  Poznaj nowe lampy stołowe i stające LED, które na nowo poszerzyły naszą ofertę!  Zachwycają nie tylko eleganckim i przede wszystkim ekonomicznym designem, ale również praktycznymi gadżetami, które z pewnością docenisz w firmie lub w domu!

Nowe lampy stołowe i stojące charakteryzują się eleganckim i minimalistycznym designem oraz praktycznym oświetleniem LED, dzięki któremu można zaoszczędzić do 80% kosztów energii elektrycznej w porównaniu z konwencjonalną żarówką.  Są więc praktycznym i ekonomicznym towarzyszem, którego docenisz nie tylko na biurku, ale także wszędzie tam, gdzie spędzasz długie wieczory przy pracy lub czytaniu książki.

Wybrane modele nowych lamp stołowych uzupełnione są o regulowane ramiona lub sterowanie dotykowe, za pomocą którego można zmieniać temperaturę barwową światła oraz regulować jasność.  Dzięki temu Twoja praca lub czytanie w nocy będzie jeszcze bardziej komfortowe.  Zawiera również opcję przymocowania jej do krawędzi stołu.


Poszerzamy również naszą ofertę praktycznego oświetlenia do biura i domu o praktyczne regulowane lampy stojące z dwoma regulowanymi ramionami i środkową częścią do trzymania telefonu komórkowego z możliwością ładowania baterii telefonu, które można umieścić w dowolnym miejscu w pokoju. 
Dodatkowo środkowa część do umieszczenia telefonu komórkowego przyda się nie tylko podczas długich godzin spędzonych w pracy, ale również np. podczas kręcenia telefonem komórkowym filmów produktowych czy reportaży na portale społecznościowe.

Sterowanie wybranymi lampami stającymi odbywa się za pomocą przycisków na lampie lub pilocie.  Obejmuje również możliwość zmiany temperatury barwowej światła i regulacji jasności.  Wszystkie nowe lampy stołowe i podłogowe LED wykonane są z bardzo wytrzymałego aluminium i mają napięcie wyjściowe 12 V.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2024 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys