NOWOŚĆ: Krzesło konferencyjne PLUS

22.04.2024

Poznaj nowe krzesła konferencyjne PLUS! Nowe plastikowe krzesła konferencyjne PLUS z możliwością sztaplowania, o eleganckiej i łatwej do mycia konstrukcji, zachwycą Cię szczególnie zatrzaskową i łatwą do przenoszenia konstrukcją. Dostępny w 4 wariantach kolorystycznych. Poznaj wszystkie ich zalety już teraz!

Nowoczesne plastikowe krzesło PLUS z możliwością sztaplowania nadaje się do każdego celu. Zarówno siedzisko, jak i oparcie krzesła wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Dzięki temu krzesło jest nie tylko łatwe w utrzymaniu czystości, ale także posiada bardzo niską wagę odpowiednią do przenoszenia.

Krzesło posiada również solidną metalową konstrukcję, która zapewnia mu stabilność i wysoką odporność na zużycie. Dzięki konstrukcji umożliwiającej układanie w stosy krzesła można łatwo ustawiać jedno na drugim, jeśli zajdzie potrzeba ich przechowywania.


Na potrzeby stworzenia dłuższego, jednolitego rzędu, np. na przypadkowych konferencjach, krzesła można również łączyć na stałe, po prostu zatrzaskując, tworząc nieskończone rzędy, które można w dowolnej chwili łatwo podzielić. Deklarowana nośność 1 krzesła wynosi 100 kg.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys