NOWOŚĆ: Krzesła biurowe TERRY i JERRY

22.05.2024

Poszerzamy naszą ofertę ergonomicznych i ekonomicznych krzeseł biurowych o nowe modele, które także od razu znajdziesz w promocji 1+1 GRATIS! Poznaj krzesła biurowe TERRY i JERRY, które zapewnią Ci nie tylko praktyczne wsparcie, ale także niezbędny komfort podczas codziennego siedzenia przy komputerze.

Nowe krzesła biurowe TERRY i JERRY o eleganckim i szczególnie praktycznym designie, dzięki materiałowi w połączeniu tkaniny i siateczki, łączą nie tylko niezbędny komfort i stabilne podparcie, ale także nieocenioną oddychalność w tylnej części. Jest więc idealny do siedzenia w pracy przez cały dzień. W nowych modelach krzeseł biurowych zastosowano także mechanikę synchroniczną o doskonałych właściwościach ergonomicznych, a także kółka do twardych podłóg, dzięki którym bez obaw można przesuwać krzesło po kafelkach i podłogach drewnianych. Stalowy krzyż deklaruje, że krzesło może udźwignąć do 150 kg.

Dla większego komfortu krzesła wyposażono także w podłokietniki 3D z możliwością regulacji wysokości, głębokości i obrotu. W obszarze odcinka szyjnego i lędźwiowego kręgosłupa docenisz także zagłówek z regulacją kąta i wysokości oraz stałe podparcie lędźwiowe.

Wszystkie wybrane modele krzeseł biurowych można kupić bezpośrednio u nas w promocji 1+1 GRATIS!Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys