NOWOŚĆ: krzesła biurowe MARCUS i JONES

29.05.2024

Przedstawiamy Państwu kolejne nowości, o które poszerzamy naszą ofertę krzeseł i foteli biurowych. Poznaj zalety krzeseł MARCUS i JONES już teraz.

Krzesło biurowe MARCUS

Nowe krzesło biurowe MARCUS z siedziskiem i oparciem wykonanym z eleganckiej eko-skóry  dostępne jest aż w 5 wariantach kolorystycznych. Dzięki materiałowi krzesło jest nie tylko odpowiednie dla alergików, obustronnie oddychające, wysoce odporne na ścieranie, ale jednocześnie bardzo wygodne. Dla jeszcze większego komfortu siedzenia krzesło zostało wyposażone w mechanizm synchroniczny oraz tapicerowane podłokietniki. Aluminiowy krzyż zapewnia krzesłu nośność do 150 kg. Kółka nadają się do twardych podłóg, takich jak podłogi pływające, parkiet, beton, płytki itp.
Krzesło biurowe JONES

Drugą nowością poszerzającą naszą ofertę jest krzesło biurowe JONES z siedziskiem i oparciem z tkaniny, które można teraz znaleźć w 2 wariantach kolorystycznych. Pokrycie materiałowe to idealny wybór dla osób poszukujących krzesła, które zapewni wygodę i ciepło zimą.


Dla jeszcze wygodniejszego siedzenia zastosowano mechanizm synchroniczny i plastikowe zdejmowane podłokietniki, które w razie potrzeby można łatwo zdjąć z krzesła. Dla lepszej ergonomii fotel wyposażono także w zagłówek z regulacją kąta i wysokości oraz stałe podparcie lędźwiowe.  Plastikowy krzyż zapewnia nośność do 150 kg. Kółka nadają się do twardych podłóg, takich jak podłogi pływające, parkiet, beton, płytki itp.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys