NOWOŚĆ: kamery bezpieczeństwa i mikrofony stacjonarne NICEBOY

6.11.2023

Przedstawiamy Państwu najnowsze produkty w naszym asortymencie! Wprowadzamy do naszej oferty innowacyjne kamery bezpieczeństwa, mikrofony stołowe oraz kamery internetowe NICEBOY, które zostały zaprojektowane tak, aby spełniały najwyższe wymagania dotyczące jakości dźwięku i obrazu oraz niezawodności zabezpieczeń. Sprawdź je wszystkie teraz.

Kamery bezpieczeństwa: zabezpiecz swój dom wewnątrz i na zewnątrz!

ION Outdoor Security Camera

Pierwszą nowością w ofercie jest zewnętrzna kamera bezpieczeństwa ION, która została zaprojektowana tak, aby wytrzymać niekorzystne warunki atmosferyczne.
Dzięki zintegrowanym czujnikom i możliwości łatwego podłączenia do sieci domowej pozwala na na uzyskanie wysokiej jakości obrazu nawet w niskim świetle i monitorowanie bezpieczeństwa domu, kiedy tylko jest to potrzebne. W momencie wykrycia ruchu lub zakłócenia, automatycznie wysyła powiadomienie na twój telefon komórkowy. Dodatkowo, dzięki głośnikowi i mikrofonowi można komunikować się z kimkolwiek w pobliżu kamery.

ION Home Security Camera

Kamera bezpieczeństwa domowego ION została zaprojektowana tak, aby dyskretnie i niezawodnie monitorować Twój dom, bliskich i zwierzęta. Kamera bezpieczeństwa domowego ION wyposażona jest w zaawansowane funkcje, takie jak nocne widzenie, czujnik ruchu i dwukierunkowa transmisja dźwięku, dzięki czemu możesz komunikować się z gośćmi za pośrednictwem kamery i mieć kontrolę nad tym, co dzieje się w domu, zwiększając poczucie bezpieczeństwa dla całej rodziny.

Kamera internetowa: Uzyskaj jakość 4K

Dla osób prowadzących spotkania online, strumieniowe lub nagrywające filmy, wysokiej jakości kamera internetowa jest niezbędnym dodatkiem. Stream Elite 4K oferuje najwyższą jakość obrazu Twoje transmisje na żywo lub nagrane filmy będą zawsze ostre i w najlepszym świetle.Mikrofony stołowe: Dla wysokiej jakości dźwięku nie tylko podczas pracy z komputerem!

Mikrofony stołowe to niezbędne akcesorium dla każdego, kto pracuje przy komputerze, przesyła strumieniowo na żywo lub prowadzi rozmowy online. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór mikrofonów biurkowych, które łączą w sobie doskonałą jakość dźwięku i wygodę użytkowania.

Niceboy Voice

Niceboy Voice to mikrofon stołowy o prostym i eleganckim wyglądzie. Jest idealny zwłaszcza dla użytkowników, którzy potrzebują wysokiej jakości dźwięku bez zakłócających hałasów. Mając charakter kardioidalny, może również skutecznie wychwycić dźwięk bezpośrednio przed mikrofonem i tłumić dźwięki zewnętrzne. Dzięki wysokiej czułości i szerokiemu zakresowi częstotliwości zapewnia czysty i wysokiej jakości dźwięk.

Niceboy Voice Call BT

Niceboy Voice Call BT to nowoczesny mikrofon stołowy, który przynosi kolejny poziom wygody. Mikrofon jest wyposażony w technologię Bluetooth, dzięki czemu można go łatwo podłączyć do smartfona lub komputera. Pozwala na bezprzewodową komunikację i gwarantuje, że nie musisz się martwić o spłątane kable. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom Niceboy Voice Call BT można łatwo przenosić i używać w różnych sytuacjach.

Obydwa mikrofony zaprojektowano tak, aby zapewniały doskonałą jakość dźwięku i były łatwe w obsłudze. Nadają się do szerokiego zakresu zastosowań, od służbowych rozmów wideo po przesyłanie strumieniowe i nagrywanie treści dla mediów społecznościowych. Dzięki tym mikrofonom możesz uzyskać profesjonalną jakość dźwięku i podnieść jakość swoich projektów komunikacyjnych i twórczych.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys