NOWOŚĆ: Designerskie lampy do każdego pomieszczenia!

22.01.2024

Potrzebujesz uprzyjemnić atmosferę w pomieszczeniu? Wymień istniejące oświetlenie lub lampy i wybieraj według Twoich potrzeb.
Nowe lampy i oświetlenia nie tylko rozświetlą całe pomieszczenie, ale dzięki różnym wzorom, barwie czy natężeniu oświetlenia potrafią doskonale dopełnić atmosferę całego pomieszczenia. 

Lampy stołowe: oświetlenie lokalne i nowoczesny dodatek do stołu

Nowe wzory lamp stołowych łączą nowoczesne trendy z praktycznym zastosowaniem. Odpowiednia lampa stołowa może nie tylko poprawić ogólną atmosferę pomieszczenia, dodać wnętrzu delikatne oświetlenie, ale przede wszystkim zapewnić światło dokładnie tam, gdzie jest ono potrzebne.


Choć lampy stołowe zapewniają jasne i bezpośrednie światło do pracy, zwłaszcza wieczorem, to przejście światła lampy stołowej do ciemnego pomieszczenia może być bardzo uciążliwe dla oczu, które szybko mogą zacząć się pogarszać. Jednocześnie ostre przejście zmusza ludzkie oko do ciągłej adaptacji, przez co szybciej się męczysz.
Wartościowym dodatkowym źródłem światła w godzinach nocnych jest zatem także ogólne oświetlenie pomieszczenia, w tym oświetlenie strefowe.

Lampy podłogowe: oświetlenie, które można umieścić w dowolnym miejscu

Całościowe oświetlenie pomieszczenia doskonale uzupełnią także nowe lampy podłogowe, które dzięki swojej niewielkiej wadze z łatwością można przenosić z miejsca na miejsce w pomieszczeniu.
Nowe designerskie lampy podłogowe nie tylko zapewniają światło do czytania, ale dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi mogą wyczarować oazę dobrego samopoczucia i spokoju w dowolnym miejscu pomieszczenia.


Żyrandole sufitowe: Główne źródło światła i element estetyczny pomieszczenia

W pomieszczeniu dominuje wówczas elegancki i oryginalny żyrandol sufitowy. Odpowiednio dobrany żyrandol sufitowy nie tylko oświetli całe pomieszczenie, stworzy przyjemną atmosferę, ale także nada pomieszczeniu niepowtarzalny styl.
Dodatkowo dzięki wiszącej konstrukcji żyrandol nie zajmuje miejsca na podłodze czy stole, dlatego idealnie nadaje się również do pomieszczeń, w których brakuje miejsca.
Nie ma znaczenia, czy szukasz oświetlenia do swojego biurka, salonu czy nowo otwartej kawiarni. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę opcji, które z łatwością można dostosować do swoich potrzeb i indywidualnego gustu.

Nasza wskazówka:

Wybierając odpowiednie oświetlenie do swojego pomieszczenia, zalecamy wybrać w zależności od przeznaczenia i od przestrzeni, w której światło będzie wykorzystywane. Warto także połączyć kilka rodzajów oświetlenia, co pomoże stworzyć harmonijne i komfortowe środowisko w każdym pomieszczeniu.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys