NOWOŚĆ: Beczki ogrodowe na deszczówkę!

13.06.2023

Szukasz szybkiego i łatwego sposobu gromadzenia i przechowywania wody deszczowej w swoim ogrodzie? Mamy dla Ciebie wskazówkę! NOWOŚĆ w naszej ofercie dla domu i ogrodu, dodaliśmy również duże beczki ogrodowe na deszczówkę z mnóstwem praktycznych funkcji i łatwą obsługą! Czytaj więcej.
Ogrodowe beczki na deszczówkę są skutecznym rozwiązaniem do zbierania i przechowywania wody deszczowej na potrzeby nawadniania ogrodu, a także do użytku domowego, takiego jak spłukiwanie, mycie narzędzi, pranie itp.

Wybrane modele są wykonane z wysokiej jakości materiału PP lub HDPE (polietylenu o dużej gęstości) i ciemno zabarwione na zielono lub w innych kolorach, aby zapobiec przedostawaniu się światła do zbiornika i rozwojowi glonów. Beczki są w kolorze ciemnozielonym, dzięki któremu wtapiają się w otoczenie.
Nowe beczki ogrodowe na deszczówkę dostarczane są z pokrywą górną, która stanowi odpowiednie zabezpieczenie przed przelaniem beczki, w wybranych modelach również z praktycznym sitkiem chroniącym przed wnikaniem zanieczyszczeń takich jak liście, ziemia i inne zabrudzenia.
Aby ułatwić napełnianie wiader i konewek, do wybranych beczek ogrodowych można dokupić praktyczny kurek spustowy (średnica zewnętrzna 22 mm, średnica wewnętrzna 20 mm). 
Do mniejszych beczek ogrodowych o pojemności 300 ml polecamy również zakup podstawki pod beczkę.
Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys