NOWE zestawy ogrodowe, krzesła i stoły!

30.05.2023

Poszerzamy ofertę mebli ogrodowych o nowe modele! Nowe zestawy ogrodowe, składane krzesła i stoły ogrodowe zachwycą Cię nie tylko trwałością, ale także wygodą i elegancją! Dodatkowo w wybranych zestawach ogrodowych znajdują się poduszki do siedzenia i poduszki pod głowę! Sprawdź je teraz!

Z zestawów ogrodowych możesz skorzystać zwłaszcza wtedy, gdy szukasz szybkiego i wygodnego rozwiązania mebli ogrodowych o jednolitym wzorze dla większej liczby osób. Nowe zestawy ogrodowe wykonane ze sztucznego rattanu w eleganckim czarnym kolorze również łączą wygodę z dużą praktycznością.

Blat obu wybranych zestawów ogrodowych wykonany jest z hartowanego czarnego szkła o grubości 5 mm, w zestawie znajdują się poduszki z tkaniny o grubości 5 cm na krzesłach i sofie.

Możesz wybrać wariant zestawu ogrodowego, w którym znajdziesz 2 fotel, 1 sofę i 1 stolik (nośność krzeseł 120 kg, nośność sofy 240 kg).

Teraz oferujemy również modułowy zestaw ogrodowy, w skład którego wchodzi 1 stół i 5 pojedynczych krzeseł, które można łatwo połączyć ze sobą w dolnej części, tworząc zwarty zestaw narożny lub prosty.


Poszerzamy kategorię mebli ogrodowych o kompletne zestawy ogrodowe, a także pojedyncze elementy stołów i krzeseł, dzięki którym w prosty sposób można stworzyć własne oryginalne zestawy ogrodowe lub po prostu doskonale uzupełnić miejsca do siedzenia w istniejących meblach.

Nowe typy stołów ogrodowych wykonane są z wysokiej jakości poliwood w kolorze ciemnego brązu, który swoim wyglądem i właściwościami doskonale odwzorowuje drewno i jest przeznaczony specjalnie do użytku na zewnątrz. Stół posiada również aluminiowe nogi. Nośność wynosi 50 kg. Wymiary całkowite to 152 x 92 x 6,5 cm.

Aby rozszerzyć poszczególne miejsca do siedzenia, do mebli ogrodowych możesz dodać nowe składane krzesła ogrodowe o konstrukcji aluminiowej z siedziskiem i oparciem z tkaniny tekstylnej. Ponadto składana konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsce, gdy krzesło nie jest używane. Nośność 1 krzesła wynosi 120 kg. Wymiary to 56,5 x 107 cm.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys