NASZA WYBÓR: Meble warsztatowe HOBBY III

27.05.2024

Seria mebli warsztatowych HOBBY III wyposaży Twój garaż lub warsztat we wszystko, czego potrzebujesz. Oferuje szeroką gamę stołów, szafek i paneli do zawieszania, dzięki którym w zabawny sposób stworzysz ekonomiczny, a przede wszystkim całkowicie zmienny zestaw mebli warsztatowych, które złożysz dokładnie tak, aby nic nie spadło Ci podczas pracy. Ponadto będziesz mieć wszystko praktycznie i przejrzyście pod ręką i bezpiecznie zorganizowane na swoim miejscu.

Kolor brzoza w połączeniu z szarą konstrukcją stanowi uniwersalne połączenie dla każdego warsztatu i garażu.

Stoły robocze do warsztatu

Podstawowymi elementami mebli warsztatowych HOBBY III są stoły robocze z różnymi kombinacjami szuflad, półek i szafek. W naszej ofercie można wybierać spośród 8 rodzajów stołów w zależności od 3 wymiarów blatu (600, 1200 i 1600 mm) lub według zróżnicowanego rodzaju wyposażenia (półki, szuflady, szafki).


Stoły warsztatowe HOBBY III dopasowują się bezpośrednio do Twoich potrzeb dzięki dużej różnorodności, pozwalając na efektywne przechowywanie narzędzi i materiałów. Dzięki temu z łatwością utrzymasz porządek i bezpieczeństwo podczas pracy na swoim stanowisku pracy.

Blat wykonany z wytrzymałej płyty wiórowej laminowanej ma grubość aż 31 mm. W połączeniu z konstrukcją z blachy stalowej (0,5 - 1,0 mm) zapewniają, że stoły HOBBY III wytrzymają obciążenie do 300 - 500 kg. Głębokość stołów wynosi 600 mm, a wysokość 840 mm. Nogi stołów posiadają stopki rektyfikacyjne, które służą do niwelowania nierówności podłoża.

Szafki wiszące i panele do zawieszania

Potrzebujesz przestrzeni, w której możesz przechowywać narzędzia warsztatowe, dla których stół lub mobilny kontenerek już nie wystarcza? Szafki wiszące i panele z haczykami możesz wykorzystać do przechowywania drobnych materiałów lub narzędzi tuż obok blatu. Szafki i panele mają perforowane ścianki, które doskonale nadają się do wieszania plastikowych pudełek i uchwytów na narzędzia.

Wiszące szafki i panele ścienne skutecznie pomagają uporządkować nawet małe narzędzia i akcesoria, są łatwo dostępne i zawsze gotowe do następnego użycia.


Haczyki do szafek warsztatowych i panele perforowane

Do szafek wiszących i paneli perforowanych z serii HOBBY III można dodać praktyczny zestaw haczyków, który pozwoli jeszcze lepiej uporządkować drobne narzędzia i akcesoria. Haczyki wystarczy zawiesić na perforowanych panelach lub na tylnej części szafek.
Szafy warsztatowe z półkami

Do praktycznego przechowywania większych narzędzi i materiałów polecamy metalową szafę warsztatową HOBBY III o wymiarach 1800 x 900 x 380 mm z 4 regulowanymi półkami. Regulowane półki zapewniają niezbędną różnorodność w przypadku indywidualnych układów szafek. Drzwi szafy wyposażone są w zamek bębenkowy z dwoma kluczami dla bezpieczeństwa przechowywanych przedmiotów.
NASZA WSKAZÓWKA: Chcesz wyposażyć swój garaż lub warsztat w narzędzia, a jednocześnie chcesz, aby każde narzędzie miało swoje miejsce w praktycznej walizce? Mamy dla Ciebie świetną wskazówkę! Wybierz jedną z naszych skrzynek narzędziowych, dzięki którym będziesz mieć cały podstawowy sprzęt zawsze pod ręką, a jednocześnie z łatwością będziesz mógł go w każdej chwili przetransportować z miejsca na miejsce!


Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys