NASZA WSKAZÓWKA: Zestawy narzędzi w walizce

6.09.2023

Szukasz kompletnego zestawu narzędzi, w którym każdy element ma swoje miejsce, a jednocześnie wszystkie narzędzia można łatwo transportować i wygodnie przechowywać? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Kompletne zestawy narzędzi w walizce!

Walizki narzędziowe to praktycznie zmontowane zestawy podstawowych i szeroko stosowanych narzędzi do użytku HOBBY i profesjonalnego. Dzięki praktycznemu rozmieszczeniu, gdzie każdy element ma swoje miejsce w zestawie, nie tylko zawsze masz przegląd wszystkich narzędzi, którymi dysponujesz, ale jednocześnie zapewnione jest bezpieczeństwo samych narzędzi i oczywiście ich najdłuższy okres użytkowania.

Możesz wybrać praktyczne, rozkładane walizki warsztatowe, które oferują kompletne zestawy narzędzi w trwałej metalowej konstrukcji o grubości 0,6 mm. Dzięki praktycznemu środkowemu uchwytowi z łatwością przeniesiesz także otwartą walizkę. Narzędzie jest wyposażone w piankowe etui.


Nowe zestawy z dużą ilością często używanych narzędzi w praktycznej plastikowej walizce, które poszerzyły naszą ofertę, z pewnością zainteresują Państwa lekkością, a jednocześnie dużą wytrzymałością i różnorodnym wyposażeniem. Do wyboru jest wariant z 216, 121 lub 108 sztukami narzędzi.
Aby jeszcze bardziej ułatwić przemieszczanie i obsługę, zalecamy wybór praktycznych walizek plastikowych na kółkach, które są szczególnie odpowiednie dla profesjonalnych rzemieślników czy majsterkowiczów, którzy podczas pracy zawsze mają pod ręką swoje narzędzia. Narzędzia są ułożone w przezroczystych płytach, w zależności od rodzaju zastosowania. Pomimo dużej liczby elementów, walizka jest łatwa w obsłudze dzięki poręcznym kółkom i teleskopowej rączce.
Praktyczne zestawy narzędzi w walizce zawierają wszystko, co potrzebne do regularnej i zwykłej pracy w domu, w warsztacie i w podróży. Są zatem idealnym rozwiązaniem szczególnie dla gospodarstw domowych, warsztatów czy usług, ale także np. do samochodu czy dla rzemieślnika w podróży. Dzięki dobrze wyposażonemu zestawowi narzędzi masz pod ręką wszystkie niezbędne narzędzia.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys