NASZA WSKAZÓWKA: Wytrzymałe składane podłogi GripTil

20.06.2023

Szukasz wysokiej jakości, mocnej, ale jednocześnie estetycznej powierzchni, która zabezpieczy Twoją podłogę, i która będzie w rozsądnej cenie i o dobrych właściwościach użytkowych? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! NOWOŚĆ! W naszej ofercie znajdziesz system podłóg modułowych GripTil. Poznaj jego zalety już teraz!
Podłogi składane GripTil są wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu i mają twardą konstrukcję, dlatego nadają się również do podłóg, które są bardziej obciążone przez obciążenia i techniki przenoszenia lub parkowanie i kierowanie pojazdami.
Dzięki zastosowanym materiałom modułowy system GripTil jest również bardzo odporny na większość chemikaliów, olejów, farb, kwasów, rozpuszczalników. Dodatkowo górna perforowana powierzchnia od spodu uzupełniona jest żebrowaną częścią połączoną kanałami, które skutecznie zapewniają szybkie i trwałe odprowadzanie wody bezpośrednio pod powierzchnię plastikowej podłogi.
Modułowy system podłogowy GripTil to wysoce zmienny integralny zestaw plastikowych płyt o dowolnym kształcie o doskonałych właściwościach antypoślizgowych i wygłuszających, który jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla:

  • ochrony Twojej podłogi,
  • tłumieniu drgań,
  • redukcji zapylenia, ale także
  • izolacji termicznej wewnątrz pomieszczenia.

Z czego składa się system GripTil?

Podstawowym elementem systemu jest płyta podstawowa GripTil:


Płytę podstawową można wówczas odpowiednio uzupełnić o najazd prosty i narożny, służący do zakończenia powierzchni podłogi z tworzywa sztucznego po bokach lub w narożniku.


Gdzie można zastosować system podłóg GripTil?

Dzięki swoim trwałym właściwościom składane podłogi GripTil mogą być stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz:

  • Podłogi bardziej obciążone różnymi ciężarami
  • Przestrzenie o zwiększonych wymaganiach dotyczących środowiska pracy
  • Wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba szybkiego stworzenia wysokiej jakości i estetycznej powierzchni w rozsądnej cenie

Zalecany zakres temperatur użytkowania to od -40 do +60°C.

Nasza wskazówka: Składane podłogi GripTil to świetne rozwiązanie np. w garażu, warsztacie, saunie, wokół basenu lub jako powierzchnia boiska na plac zabaw. Ale znajdują również praktyczne zastosowanie, na przykład jako podkładka pod mniejszy dmuchany basen w ogrodzie lub jako ochronna mata do zabawy dla dzieci.

Nieregularne kształty

Jeśli przestrzeń ma nieregularne wymiary, niezbędne kształty można po prostu wyciąć nożem lub piłą. Dzięki swojej konstrukcji system podłogowy można układać warstwowo, tworząc w ten sposób rampy wjazdowe o różnych wysokościach i długościach.

Kombinacje kolorów

Podstawowe kolory systemu podłogowego GripTil to czarny, biały, czerwony, zielony, niebieski, żółty, szary, pomarańczowy, brązowy. Poprzez ich wzajemne zestawienie kolorystyczne w przypadku najazdów i płyt podstawowych możliwe jest równoczesne oznakowanie krawędzi powierzchni zgodnie z przepisami bezpieczeństwa (np. połączenie koloru żółtego i czarnego).

Instalacja systemu

Montaż jest bardzo łatwy, ułożenie metra kwadratowego zajmuje około 2 minut. Demontaż jest równie prosty.
Poszczególne części systemu łączysz plastikowymi łącznikami, które są wliczone w cenę w odpowiedniej ilości dla każdego modułu. Wymienne złącza umożliwiają nie tylko proste połączenie, ale również szybki demontaż bez użycia narzędzi, a następnie łatwe umieszczenie w innej przestrzeni.
W przypadku układania podłogi na powierzchniach narażonych na wahania temperatury należy uwzględnić rozszerzalność wynikającą z rodzaju materiału w wartości ok. 2-4 mm/1m oraz zachować dylatację na całym obwodzie.
Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys