Nasza wskazówka: Regały sklepowe o zmiennych wysokościach!

15.05.2023

Chcesz wyposażyć nowy sklep lub po prostu chcesz nieco przeorganizować w istniejącym sklepu i chciałbyś mieć nowe regały sklepowe? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Uniwersalne regały sklepowe (moduły regałowe) w kolorze białym lub antracytowym są nie tylko bardzo trwałe i minimalistyczne, ale jednocześnie można je różnie łączyć ze sobą. W ten sposób w ciągu kilku chwil z łatwością stworzysz zupełnie nową, harmonijną całość do prezentacji swojego asortymentu w swoim sklepie!

Regały sklepowe – różnorodność zamontowana w mgnieniu oka!

Towar jest doskonale eksponowany na regałach sklepowych, dzięki trwałości i minimalistycznemu wzornictwu regałów. Nadają się zatem nie tylko do supermarketów, małych sklepów z różnorodnym asortymentem, ale można je również umieścić w salach prezentacyjnych Państwa firm. Bardzo różnorodny system spełni wymagania każdego sprzedawcy.

W regałach sklepowych znajdują się stelaże o ściankach pełnych lub perforowanych, które możesz wybrać u nas w 3 podstawowych wysokościach: 1600, 1900 i 2200 mm o głębokościach 400, 500 lub 600 mm. Szerokość wszystkich wybranych regałów sklepowych wynosi 1000 mm.
W przypadku regałów sklepowych do wyboru są regały jednostronne (ścienne) oraz dwustronne (gondola) w wersji podstawowej lub dodatkowej.
Dzięki modułowej konstrukcji regałów sklepowych, regały ścienne lub dwustronne można łączyć ze sobą tworząc harmonijny kompleks w Twoim sklepie do prezentacji wszelkiego rodzaju eksponowanych produktów.

Regały jednostronne - przystosowane do postawienia przy ścianie

Regały jednostronne zbudowane są zasadniczo ze stalowych ram, które uzupełnione są ścianką perforowaną lub gładką. Regały jednostronne stosowane są głównie jako Regały ścienne (stojące przy ścianie). Łączna nośność jednego regału jednostronnego to aż 500 kg.
Do podstawowych regałów jednostronnych można następnie dokupić tzw. dodatkowe regały jednostronne, których montuje się bezpośrednio do regału podstawowego (nie stoją samodzielnie). Możesz także wybrać dodatkowe regały w akcesoriach do konkretnego regału podstawowego.


Główną zaletą tego systemu montażu regałów podstawowych i dodatkowych jest niższa cena regałów dodatkowych, co docenisz zwłaszcza przy zakupie kilku regałów, które będą stały obok siebie.

Regały dwustronne - przystosowane do umieszczenia w przestrzeni

Z drugiej strony regały dwustronne lub gondole można elastycznie ustawiać w dowolnym miejscu w przestrzeni, a ponieważ regały te dają możliwość ułożenia towaru z obu stron, możesz umieścić towar bezpośrednio na dwóch półkach jednocześnie. Łączna nośność jednego regału dwustronnego wynosi 950 kg.
Możesz wybrać regały dwustronne w podstawowym wariancie:


Do których można w późniejszym czasie dokupić tzw. dodatkowe dwustronne regały sklepowe:


Wszystkie wybrane regały znajdziesz ze ścianą z blachy perforowanej lub gładkiej w kolorze białym lub ciemnoszarym (antracyt).

Półki z regulacją wysokości - praktyczny dodatek do regałów

Do ram regałów sklepowych można dodać wymaganą liczbę półek, które są zawieszane pojedynczo bezpośrednio w ramach regałów. Do wyboru są półki o głębokości 300, 400 i 500 mm. Nośność półek to 40 - 100 kg w zależności od wymiarów półek i ich umiejszczenia. Głębokość wynosi 400 lub 450 mm.


Na frontach półek można również umieścić listwy cenowe, które można dowolnie umieszczać na półkach, po prostu je wsuwając. Listwy cenowe to doskonałe rozwiązanie nie tylko do umieszczania metek z cenami produktów, ale również do umieszczania praktycznych informacji o produktach, takich jak lista alergenów czy skład produktów. Są również praktyczne w przypadku etykiet promocyjnych.


Haczyki – nadają się do małego asortymentu

W przypadku perforowanych regałów sklepowych polecamy również zastosowanie praktycznych haczyków, które nie tylko stworzą od razu przejrzystą powierzchnię handlową, ale również dodadzą reprezentatywności, zwłaszcza specyficznemu rodzajowi eksponowanego towaru. W zależności od rodzaju produktu dobierz haczyki pojedyncze lub podwójne.


Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys