NASZA WSKAZÓWKA: Regały na opony

26.03.2023

Wraz z początkiem wiosny powoli zbliża się czas wymiany opon zimowych na letnie. Ale gdzie przechowywać wymienione opony zimowe na dany sezon, aby również w następnym sezonie były jak nowe? Niezależnie od tego, czy masz tylko małą piwnicę, czy większy garaż, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Praktyczne i wielofunkcyjne stojaki na opony!

Wybierając odpowiednie stojaki na opony, warto najpierw sprecyzować, ile opon chcesz przechowywać i jaka będzie ich średnia szerokość. Standardowo przewiduje się składowanie 4 sztuk opon zwykłych na jednej kondygnacji.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo stojaki na opony w wykonaniu podstawowym o szerokościach regałów 1000 i 1300 mm. Regały są również dostępne w dwóch wysokościach 2000 mm (z 3 poziomami składowania) i 2500 mm (z 4 poziomami składowania). Do składowania większej ilości opon oferujemy również regały na opony o długości półki 2000 mm.
Ale jeśli zastanawiasz się nad zakupem większej ilości stojaków na opony, skorzystaj z niedrogich stojaków dostawnych, które możesz dołączyć do podstawowych i tym samym powiększyć swoją przestrzeń magazynową.
W przypadku mniejszej piwnicy lub braku miejsca na podłodze proponujemy również stojaki ścienne i składane na opony.


Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys