NASZA WSKAZÓWKA: Meble biurowe MIRELLI A+!

6.05.2024

Funkcjonalność, praktyczność na co dzień i dobra cena. To meble biurowe MIRELLI A+ charakteryzujące się prostotą i praktycznym zastosowaniem, które znajdują miejsce szczególnie w biurach małych firm lub w domowym biurze. Popularne wzory drewna nadają meblom MIRELLI A+ niezbędne poczucie przytulności i ciepła, które z pewnością docenisz w swoim miejscu pracy.

Jakie dekory znajdziesz w serii mebli MIRELLI A+?

Elementy serii MIRELLI A+ można wybierać spośród 5 atrakcyjnych dekorów:

  • Brzoza
  • Orzech
  • Wiśnia
  • Biały
  • Dąb Sonoma

Biurka

Podstawowy element kolekcji MIRELLI A+ stanowią biurka o podstawowym prostym i ergonomicznym designie. Blaty mają grubość 25 mm. Łącząc elementy stołu i szafki, można uzyskać nowoczesne środowisko pracy.
Akcesoria stołowe

Potrzebujesz powiększyć swoje biurko, połączyć ze sobą dwa biurka lub zapewnić sobie większą prywatność podczas pracy? Przeglądaj akcesoria do biurek MIRELLI A+, w których znajdziesz np. stolik łączący i parawany o różnych rozmiarach.


Kontenery

Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca do przechowywania, możesz później uzupełnić przestrzeń pod biurkiem kontenerkiem biurowym wyposażonym w 4 szuflady.
Szafy biurowe

Szafy biurowe MIRELLI A+, które oferujemy w wersjach bez drzwi, z drzwiami klasycznymi lub drzwiami przesuwnymi, zapewniają Państwu praktyczne rozwiązanie w zakresie przechowywania, a jednocześnie schowania wszelkich segregatorów i przedmiotów pracy.
Tylne ściany szaf są w kolorze, co pozwala na umieszczenie szaf w przestrzeni.

Akcesoria do szaf

Potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania, ale w Twoim wnętrzu już się więcej nie zmieści? Po prostu zwiększ wysokość szaf do przechowywania za pomocą nadstawek. Możesz bezpiecznie przechowywać w nich rzadziej używane dokumenty. Można wybrać nadbudowę z drzwiami przesuwnymi, drzwiami klasycznymi lub bez drzwi.


Gotowe zestawy mebli biurowych

Znalezienie idealnej kombinacji mebli biurowych, które będą ze sobą współgrały, a jednocześnie zapewnią odpowiednią przestrzeń, może być czasem dość skomplikowanym procesem. Jeśli chcesz ułatwić wyposażenie swojego biura lub gabinetu, sprawimy Ci radość. Rozwiązaliśmy wszystko za Ciebie!


Wybierz zestaw mebli MIRELLI A+, który najlepiej spełni Twoje wymagania i będzie najprzyjemniejszy dla oka.
WSKAZÓWKA KOŃCOWA: Niewątpliwą zaletą mebli MIRELLI A+ jest także ich dostępność na magazynie, dzięki czemu nie musisz się martwić długim oczekiwaniem na zamówiony mebel.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2024 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys