NASZA WSKAZÓWKA: Grzejniki i konwektory dla komfortu zimą!

15.11.2023

Potrzebujesz ogrzać chłodne mieszkanie, obiekty komercyjne lub szybko rozmrozić maszynę? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Praktyczne i wydajne grzejniki elektryczne i grzejniki przemysłowe!

Praktyczne grzejniki służą do szybkiego i efektywnego ogrzania pomieszczenia lub określonego miejsca w obiektach przemysłowych różnej wielkości. Są doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza w pomieszczeniach, gdzie nie ma centralnego ogrzewania lub gdzie z wielu powodów ogrzewanie jest niewystarczające. Wybrane grzejniki z naszej oferty są także w pełni przenośne ze względu na niewielką wagę, a także bardzo bezpieczne dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem i termostatowi. W większości przypadków służy głównie jako uzupełnienie do zwykłego ogrzewania, głównie ze względu na większe zużycie energii elektrycznej.

Jakie parametry należy wziąć pod uwagę przy wyborze grzejnika?

  • Rozmiar i izolację pomieszczenia
  • Częstotliwość użytkowania grzejnika
  • Maksymalną moc grzewczą
  • Stopień ochrony
  • Funkcje bezpieczeństwa
  • Strumień energii
  • Wagę grzejnika

Grzejniki elektryczne i grzejniki olejowe do mniejszych pomieszczeń

Elektryczne konwektory i grzejniki olejowe o maksymalnej mocy grzewczej do 5 kW szczególnie nadają się do ogrzewania mniejszych pomieszczeń, takich jak domki letniskowe, warsztaty domowe, piwnice, garaże i inne. Dzięki swojemu działaniu skutecznie zapewnią Ci przyjemną temperaturę nawet w chłodne dni w domku letniskowym czy podczas pracy w nieogrzewanym pomieszczeniu.
Grzejniki elektryczne do obiektów komercyjnych

Do ogrzewania obiektów komercyjnych, do ogrzewania punktowego w miejscach pracy zewnętrznych lub odmrażania pojazdów polecamy przemysłowe elektryczne konwektory o większej mocy i maksymalnej mocy grzewczej do 15 kW:


Turbiny gazowe na gorące powietrze

Do ogrzewania lub osuszania wentylowanych pomieszczeń oraz do rozmrażania maszyn przemysłowych czy np. rur wodociągowych polecamy wybór turbin gazowych na gorące powietrze:


NASZA WSKAZÓWKA: Termiczne promienniki gazowe do Twojego ogrodu!

Przedłuż sezon w ogrodzie swojej restauracji lub zafunduj sobie przyjemne siedzenie na tarasie nawet w chłodniejsze wieczory. Termiczny promiennik gazowy zapewnia przyjemną temperaturę i komfort cieplny, nawet gdy temperatura na skali termometru spada.
Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys