NASZA WSKAZÓWKA: Elektrycznie podnoszone stoły do warsztatu

31.01.2024

Długie siedzenie przy biurku nie jest idealne dla zdrowia ani wydajności pracy. Elektrycznie podnoszone stoły warsztatowe oferują możliwość dostosowania wysokości powierzchni roboczej dokładnie według własnych pomysłów, a jednocześnie umożliwiają naprzemienną pracę w pozycji stojącej i siedzącej.
Naprzemienne siedzenie i stanie podczas pracy korzystnie wpływają na plecy, na krążenie krwi, zwiększają wydajność pracy i zmniejszają zmęczenie.

Ustawienie żądanej wysokości przy stołach roboczych z regulacją wysokości jest zawsze wygodne i szybkie. Poszczególne modele różnią się:

• zastosowanie jednego lub dwóch silników,

• regulowany zakres wysokości,

• prędkość podnoszenia

• i nośność stołu.

Wybrane elektrycznie podnoszone stoły do ​​warsztatu oferują wówczas możliwość zapisywania ulubionych pozycji. Z naszej oferty możesz wybierać w zależności od szerokości blatu, rodzaju i koloru podstawy. Blat stołów wykonany jest z solidnej fugi z twardego drewna o grubości 40 mm. Zakres regulacji wysokości obu typów stołów wynosi 690 – 1340 mm. Nośność stołu wynosi 120 kg przy równomiernym obciążeniu.Główne zalety warsztatowego stołu podnośnego

Długie siedzenie przy biurku nie jest idealne dla zdrowia ani wydajności pracy. Elektrycznie podnoszone stoły warsztatowe oferują możliwość ustawienia wysokości powierzchni roboczej dokładnie według własnych pomysłów. Znajduje zastosowanie głównie w zakładach operacyjnych i przydomowych warsztatach, gdzie konieczne jest znalezienie odpowiedniego stanowiska do pracy szczegółowej lub ciągłej, bądź też jego zmiana w zależności od konkretnych zadań roboczych. Dzięki temu pracownik może wykonywać pewne czynności w pozycji siedzącej, inne w pozycji stojącej.
Naprzemienne siedzenie i stanie podczas pracy nie tylko korzystnie wpływają na plecy, ale także korzystnie wpływają na krążenie krwi, zwiększają wydajność pracy i zmniejszają zmęczenie. Poprawia także krążenie krwi w kończynach dolnych. W przypadku niektórych osób naprzemienna praca siedząca i stojąca pomaga również poprawić skupienie, koncentrację, produktywność i redukcję stresu.

Ulubione pozycje i automatyczne pozycjonowanie

Pozycjonowanie samego stołu z regulacją wysokości można wykonać co do milimetra, naciskając przyciski góra/dół na panelu sterowania. Możesz zapisać swoje ulubione pozycje siedzące i stojące. Docenisz to nie tylko przy zmianie stanowisk pracy, ale także wtedy, gdy przy stole zmienia się kilku pracowników. Model zawiera także tryb HMS, który automatycznie zmienia położenie deski, co sprzyja tzw. aktywnemu siedzeniu. Podświetlenie przycisków gwarantuje komfortowe ustawienia nawet przy słabym oświetleniu.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2024 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys