Nasza propozycja: Stojaki i wieszaki rowerowe

5.04.2023

Wiosna niesie ze sobą nie tylko większą porcję światła słonecznego, ale i dużo nowej energii. Większość z nas zaczyna wyciągać rowery i jeździć na rowerze na wycieczki lub do pracy. Ale czy masz miejsce do parkowania i przechowywania swoich rowerów lub rowerów wszystkich swoich zapalonych rowerzystów? Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą praktycznych bagażników i bagażników rowerowych!
Stojaki rowerowe są praktycznym pomocnikiem w bezpiecznym przechowywaniu i parkowaniu dużej liczby rowerów w pobliżu lub wewnątrz budynku firmy, restauracji lub sklepu. Wysokiej jakości stojaki rowerowe z naszej oferty nadają się zarówno do użytku komercyjnego, jak i domowego. Do wyboru masz 3 rodzaje:

  • Stojaki rowerowe stojące
  • Stojaki rowerowe ścienne

  • Wieszaki rowerowe

Stojaki rowerowe stojące

Stojaki rowerowe można postawić na ziemi nie tylko przed budynkiem, ale także wewnątrz pomieszczenia do przechowywania rowerów.
Stojaki rowerowe stojące z naszej oferty wykonane są z solidnej metalowej konstrukcji z łatwym montażem. Metalowa konstrukcja sprawia, że ​​stojaki na podłożu są szczególnie odporne na działanie warunków atmosferycznych. Możesz wybrać stojaki rowerowe stojące z kotwieniem do podłoża lub do zabetonowania w gruncie.


Stojaki rowerowe ścienne

Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca na ziemi lub nie chcesz mocować stojaków do podłoża, możesz również  użyć stojaków na rowery na ścianie.
Stojaki rowerowe naścienne można łatwo zamocować do ściany budynku firmy lub restauracji za pomocą elementów kotwiących. W ten sposób nie tylko oszczędzasz miejsce na posesji, ale dzięki funkcjonalnym elementom nie musisz się nawet martwić o zabrudzenie ściany swojego budynku. Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz.


Wieszaki rowerowe

Ciekawą alternatywą dla stojaków są również wieszaki rowerowe, które szczególnie przydają się np. w sklepach rowerowych jako sposób prezentacji ich klientom. Ale można je również zastosować w domu, domach jednorodzinnych czy garażu, czyli krótko mówiąc wszędzie tam, gdzie na ziemi brakuje miejsca.
Możesz wybrać wieszaki rowerowe z haczykami, z poziomym lub pionowym przechowywaniem lub z wodorami ułatwiającymi parkowanie rowerów.
Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys