NASZ WYBÓR: Sejf meblowy na odcisk palca

21.05.2024

Jeśli chodzi o ochronę cennych przedmiotów, nie ma kompromisów. Przedstawiamy Państwu 16-litrowy sejf meblowy na odcisk palca, który łączy w sobie wysokiej jakości materiały z nowoczesną technologią zabezpieczeń. Odkryj wszystkie korzyści już teraz.

Wysokiej jakości stal i 2 opcje odblokowania

Sejf meblowy z czytnikiem linii papilarnych 16 l wykonany jest z wysokiej jakości stali, co gwarantuje maksymalną wytrzymałość i trwałość sejfu. Korpus ma grubość 1,5 mm, a drzwi nawet 4 mm, co zapewnia wysoki stopień ochrony przed niepowołanym dostępem.
Jedną z głównych cech tego sejfu jest możliwość odblokowania za pomocą ultraszybkiego czytnika linii papilarnych. Ten sposób otwierania/zamykania zapewnia nie tylko maksymalne bezpieczeństwo, ale także wygodę – wystarczy przyłożyć palec, a sejf od razu się odblokuje. Jeśli wolisz bardziej tradycyjną metodę, możesz także użyć kodu zabezpieczającego.
Użytkowanie i zasilanie

Sejf zasilany jest czterema zwykłymi bateriami AA 1,5 V, które znajdują się w zestawie. Oznacza to, że sejf jest gotowy do natychmiastowego użycia od razu po wyjęciu z pudełka.
A co jeśli baterie się rozładują? I o tym pomyśleliśmy. W pakiecie znajdziesz dwa klucze awaryjne, które pozwalają na mechaniczne otwarcie sejfu, dzięki czemu już nigdy nie znajdziesz się w sytuacji, w której nie będziesz mógł dostać się do swoich kosztowności.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2024 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys