Szafy warsztatowe, Szafki warsztatowe

Potrzebujesz wysokiej jakości szaf warsztatowych w dobrej cenie? Wybierz u nas! Oferujemy 156 typů szaf warsztatowych!

Oferujemy uniwersalne, półkowe szafy warsztatowe–  106 typów vw różnych wariantach kolorystycznych, które są dostępne z klasycznymi drzwiami, dzwiami perforowanymi do zawieszenia narzędzi lub dzwiami przeszklonymi przez które łatwo zobaczyć przechowywane narzędzia. 

Jeśli potrzebujesz przechowywać cięższe narzędzia, części lub urządzenia,wybierz półki o udźwigu do 100 kg na półce.

Oferujemy również specjalne szafy z wewnętrznym wyposażeniem, takim jak szuflady na narzędzia, perforowane ściany itd. Możliwość dokupienia dzielników do szuflad jako wyposażenie dodatkowe.

Jeśli korzystasz ze sprzętu komputerowego w warsztacie, oferujemy również szafy warsztatowe na komputer, które uniemożliwiają przedostanie się kurzu do komputerów i akcesoriów.

W ofercie mamy również cenowo opłacalne szafy montowane, które dostarczane są do montażu własnego. Ich zaletą jest, oprócz niższych cen, również łatwiejsza obsługa, jeśli musisz umieścić szafę, na przykład na wyższych piętrach budynku lub w mniej dostępnych miejscach, gdzie trudno jest przetransportować szafy spawane

Jeśli szukasz prostego i niedrogiego rozwiązania do przechowywania narzędzi w garażu lub domu ogrodowym,wybierz plastikowe szafy półkowe, które są lekkie, a jednocześnie odporne na wilgoć i korozję.

Jeśli chcesz przechowywać małe części lub elementy złączne, odwiedź kategorię regały i szafy z plastikowymi pojemnikami, gdzie możesz wybierać spośród 119 rodzajów stojaków, regałów i szaf  z plastikowymi pojemnikami w dobrej cenie.

Większość asortymentu szaf warsztatowych mamy na magazynie i natychmiast dostarczamy! Na szafy udzielamy 7-letniej gwarancji i darmowy transport!

Obejrzało 1-30 ze 260 produktów
1239
Na stronę:
1239
Strona internetowa do świadczenia usług wykorzystuje cookies zgodnie z polityką cookies. Zgadzam się