Meble biurowe PRIMO WOOD

10.06.2024

Daj się się ponieść magii ciepłych odcieni drewna w swoim biurze. Poznaj kolekcję PRIMO WOOD. Meble biurowe bezpośrednio z zakładu produkcyjnego B2B Partner, których główną cechą jest projektowanie wszystkich elementów we strukturze drewna. Design wykonany w całości w drewnie sprawia wrażenie spójnego i tworzy przytulną atmosferę.

Funkcjonalne detale i ciepła klasyka

Cała kolekcja PRIMO WOOD składa się z głównych elementów w postaci stołów, szaf, półek, pojemników i szaf kartotekowych. Łącząc je ze sobą, możesz łatwo stworzyć stanowiska pracy dostosowane do zróżnicowanych potrzeb użytkowników.

Meble biurowe PRIMO WOOD wykonane są z płyty wiórowej litej laminowanej o grubości 18 mm i klejonej obrzeżem ABS o grubości 1 mm. Wszystkie szafy i regały z serii PRIMO WOOD wyposażone są w zamknięte tylne ściany. Dzięki uniwersalności odcieni i struktur, poszczególne elementy serii PRIMO WOOD można doskonale łączyć również z innymi meblami produkowanymi przez B2B Partner.

Jakie odcienie można znaleźć w asortymencie PRIMO WOOD?

Elementy serii PRIMO WOOD można wybierać spośród 6 atrakcyjnych wzorów:

  • brzoza
  • buk
  • wiśnia
  • wenge
  • orzech
  • dąb naturalny

Biurka

Biurka PRIMO WOOD Łączą w sobie nie tylko wysoką jakość wykonania, ale także przyjemne poczucie przytulności i własnej przestrzeni. Stoły z serii PRIMO WOOD dostępne są w wariantach prostych, narożnych, ergonomicznych i z regulacją wysokości z podstawą wykonaną w całości z drewna lub czarnego metalu. Blaty stołów są wykonane z płyty wiórowej laminowanej 25 mm i klejone obrzeżem ABS o grubości 2 mm.

Biurka PRIMO WOOD z drewnianymi nogami


Akcesoria uzupełniające do biurek PRIMO

Potrzebujesz przedłużyć biurko, połączyć ze sobą dwa biurka lub zapewnić członkom zespołu większą prywatność w pracy? W razie potrzeby obszar roboczy można rozszerzyć o przedłużenie stołu lub uzupełnić o ekran o różnych rozmiarach, aby zwiększyć prywatność użytkowników. 


Pojemniki

Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca na niezbędne przedmioty wokół blatu, możesz również dodać do biurka nadstawki, mobilne pojemniki biurowe lub komody. Mobilne pojemniki biurowe można łatwo schować pod blatem roboczym stołu PRIMO WOOD. Z kolei pojemniki dostawne wydłużą blat roboczy.


Wszystkie pojemniki przenośne PRIMO WOOD z szufladami są możliwe do zamknięcia.

Szafy kartotekowe

Efektywne porządkowanie dokumentów, poczty służbowej i umów zapewniają szafy kartotekowe z szufladami, regały do sortowania i szafki z półkami na dokumenty. Szafy kartotekowe PRIMO są wyposażone w metalowe konstrukcje z drewnianymi frontami i są szczególnie odpowiednie do przechowywania dokumentów A4. Dla większej wygody użytkownika uzupełniają je prowadnice ze 100% wysuwem oraz centralną blokadą, które zapewniają bezpieczeństwo przechowywanych dokumentów.


Regały i półki na książki

Regały biurowe i półki na książki PRIMO WOOD z drewna zapewnią twojemu biuru dodatkową przestrzeń do przechowywania niezbędnych przedmiotów, która doskonale uzupełni inne meble w twoim biurze wykonane w całości z drewna. Regały i półki PRIMO WOOD są odpowiednie do przechowywania segregatorów, które musisz mieć zawsze pod ręką i na widoku. Do wyboru są regały i półki PRIMO WOOD o różnych rozmiarach i wzorach.
Szafy i szafki niskie

Artykuły biurowe, ubrania i inne przedmioty mogą być również używane do przechowywania zamykanych szafek, szaf z półkami lub wysuwaniem. W zależności od rodzaju drzwi szafy biurowe PRIMO WOOD są do dyspozycji w wersji z drzwiami wahadłowymi, przesuwnymi i zespolonymi lub w wersjach z szufladami na teczki wiszące.


Akcesoria do szaf PRIMO

Regały i szafy PRIMO WOOD można uzupełnić o drzwi wahadłowe o różnych rozmiarach lub praktyczne szuflady na dokumenty i wiszące teczki. Podczas sortowania dokumentów docenisz również wkład do półki (wnęka) do szafy.
Ścianka wieszakowa

Ścianki wieszakowe idealnie sprawdzą się do przechowywania ubrań i butów, które można dobrać według ilości, Haczyków i możliwości przechowywania butów.


NASZA WSKAZÓWKA: Kuchnie biurowe

Potrzebujesz w biurze przestrzeń do przygotowywania kawy, Herbaty czy podgrzewania posiłków dla twoich pracowników? Mamy dla ciebie rozwiązanie! Meble biurowe PRIMO WOOD można również wygodnie uzupełnić o praktyczne kuchnie biurowe PRIMO w tym samym designie!


Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2024 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys