Meble biurowe PRIMO GRAY

1.07.2024

Poznaj gamę PRIMO GRAY bezpośrednio od marki B2B Partner i wprowadź do swojego biura odrobinę elegancji i funkcjonalnych detali, które docenisz w pracy.

Ponadczasowość i szeroki wybór

Szarość często kojarzy się z profesjonalizmem i ponadczasowością. Seria PRIMO GRAY własnej produkcji B2B Partner charakteryzuje się szarym wykończeniem szafek i cokołów, które połączono z elementami w strukturze drewna, szarości i grafitu. Szary element w połączeniu z klasyką nie tylko ożywi pomieszczenie, ale również optycznie je powiększy.

Cała kolekcja PRIMO GRAY składa się z głównych elementów w postaci stołów, szafek, regałów, kontenerów i szaf aktowych. Łącząc je ze sobą, można łatwo tworzyć różne przestrzenie do pracy w zależności od zróżnicowanych potrzeb użytkowników. Dzięki uniwersalności wzorów poszczególne elementy serii PRIMO GRAY można również doskonale łączyć z innymi meblami od marki B2B Partner.

Jakie wzory można znaleźć w serii PRIMO GRAY?

Elementy serii PRIMO GRAY można wybierać spośród 8 atrakcyjnych dekorów:

  • Szary

  • Brzoza
  • Buk
  • Wiśnia
  • Orzech
  • Wenge
  • Dąb naturalny
  • Grafit

Stoły do pracy i spotkań

Biurko to najważniejszy mebel w każdym biurze lub sali konferencyjnej. Biurka z serii PRIMO GRAY są dostępne w wersji prostej, narożnej, ergonomicznej i z regulacją wysokości, z podstawą wykonaną w całości z drewna lub szarego metalu. Dzięki szerokiemu wyborowi stanowią idealne rozwiązanie do zróżnicowania przestrzeni i zapewnienia odpowiedniej ergonomii w różnych miejscach pracy, zgodnie z indywidualnymi potrzebami wszystkich użytkowników.

Biurka PRIMO GRAY z drewnianymi nogami


Blaty stolików wykonane są z płyty wiórowej laminowanej o grubości 25 mm, klejonej obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Wytrzymała konstrukcja w kolorze szarym nie tylko zapewnia lekki wygląd w biurze, ale także nadaje biurkom jakość i solidną podstawę.

Akcesoria do biurek PRIMO

W razie potrzeby obszar roboczy można wygodnie powiększyć lub zaokrąglić za pomocą nadstawki na biurko lub uzupełnić o przegrodę, aby zwiększyć prywatność podczas pracy.
Kontenerki na biurko i komody

Przestrzeń do przechowywania wokół biurka można łatwo uzupełnić przenośnymi, mobilnymi kontenerami biurowymi. Mobilne kontenery biurowe można łatwo ukryć pod blatem biurka PRIMO GRAY. Z drugiej strony, przenośne kontenery rozszerzają biurko.

Zamykane niskie szafki i komody nadają się również do przechowywania dużych ilości dokumentów bezpośrednio przy biurku.
Szafy na dokumenty PRIMO

Zamykane na klucz metalowe szafy na dokumenty pomogą skutecznie organizować dokumenty, akta klientów i pacjentów. Szafy PRIMO mają metalową konstrukcję z drewnianymi frontami i są szczególnie odpowiednie do formatu A4. Szafy na dokumenty PRIMO GRAY są wyposażone w 100% wysuwane prowadnice i centralny system zamykania, dzięki czemu naprawdę nie trzeba się martwić o utratę lub uszkodzenie dokumentów.


Półki i regały PRIMO GRAY

Regały i półki biurowe PRIMO GRAY zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania w biurze. Regały i półki PRIMO GRAY są szczególnie idealne do przechowywania segregatorów, które należy mieć zawsze pod ręką i w zasięgu wzroku:
Szafki PRIMO GRAY

Aby przechowywać rzadziej używane materiały biurowe lub odzież, przestrzeń biurową można również uzupełnić szafkami biurowymi i niskimi szafkami.

Można wybrać szafy biurowe z drzwiami skrzydłowymi, przesuwnymi i łączonymi lub z szufladami na teczki zawieszane. Wszystkie szafy biurowe i szafki niskie z serii PRIMO GRAY są wyposażone w prowadnice ułatwiające umieszczenie ich w dowolnym miejscu. Nośność 1 półki wynosi do 35 kg przy równomiernym obciążeniu.
Akcesoria do szafek PRIMO

Chcesz dostosować swoje szafki i półki do własnych potrzeb? Półki i szafki PRIMO WOOD można wygodnie uzupełnić drzwiami skrzydłowymi o różnych rozmiarach lub praktycznymi szufladami na dokumenty i teczki zawieszane. Docenisz również wkładkę półkową w szafce do sortowania dokumentów.
Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2024 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys