Mamy nową stronę internetową!

5.04.2023

Szanowni Państwo,

bez wątpienia zauważyliście już nowy wygląd naszej strony internetowej, kiedy ją odwiedzacie.
Po latach postanowiliśmy ponownie przenieść naszą prezentację internetową do przodu i zapewnić Państwu jeszcze lepsze i wygodniejsze zakupy.

Nowa strona internetowa oparta jest na nowoczesnych technologiach, dzięki czemu jest bezpieczniejsza, bardziej przejrzysta i przyjazna dla użytkownika. Włączając w to wyższy komfort klientów, pozwoli nam to również na rozwój innych funkcji, które dla Was przygotowujemy.

Jakie zmiany znajdziesz teraz w nowym e-sklepie?

Nie musisz się martwić, to dobre i sprawdzone wciąż pozostaje.
Aktualizowanie naszej strony internetowej przynosi np. więcej informacji o towarach i ich dostępności w magazynie. Jeśli składasz zamówienia na więcej firm, docenisz również na przykład możliwość składania zamówień na więcej firm z jednego zarejestrowanego konta!

Zgłoszenie reklamacji jest teraz łatwiejsze dzięki nowemu interaktywnemu formularzowi reklamacji.

Nowa rejestracja

Wraz z przejściem do nowego e-sklepu, ze względu na zachowanie bezpieczeństwa Twoich danych, jeżeli posiadasz u nas konto utworzone przed 24 marca 2023 r., musisz dokonać nowej rejestracji. Nie będziesz już mógł zalogować się do nowego sklepu internetowego przy użyciu oryginalnych danych logowania.

Ale nie martw się, nie stracisz historii swoich zamówień i dokumentów z przeszłości, automatycznie przywrócimy wszystko za Ciebie po rejestracji.
Dzięki inteligentnemu autouzupełnianiu adresów i wszystkich danych rejestracja zajmuje tylko kilka chwil.

Dziękujemy za zrozumienie.

Mamy nadzieję, że dzięki łatwiejszemu i bardziej przejrzystym systemowi staniemy się jeszcze bliższym partnerem, do którego zawsze chętnie się zwrócisz przy urządzaniu swojego lokalu.

Będziemy również wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące funkcjonowania naszego nowego systemu, które możesz przesłać na adres e-mail pytania@b2b-partner.pl

Życzymy udanych zakupów!

Zespół B2B Partner

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys