Wróć do: Kontenery
PLANProducent:PLAN

Kontener 3 szufladowy, biały

Kod produktu: 611265

RADA: Zainspiruj się projektami wnętrz umeblowanych za pomocą linii SEGMENT w naszym wirtualnym showroomie, i bezpośrednio zamawiaj poszczególne produkty, którymi będziesz zainteresowany!

Opis produktu
100 % Klientów jest zadowolonych z tego produktu.
Dostępny do 36 dni roboczych
1 088 zł netto
1 338,24 zł brutto
szt

Wspólne parametry

Liczba szuflad 3
Wymiary szer. x gł. x wys. (mm) 400 x 600 x 600
Wysokość (mm) 600
Wykonanie wolnostojący
Szerokość (mm) 400
Głębokość (mm) 600
Zamykany nie

Opis towaru

Detale funkcjonalne
Jak prawidłowo połączyć elementy?
Cała kolekcja składa się z kilku głównych elementów, takich jak biurka, szafki i mniejsze zespoły. Ich wzajemne połączenia tworzą różne miejsca pracy z przestrzeniami magazynowymi w zależności od zróżnicowanych potrzeb użytkowników.

Biurka
Oferujemy dwie głębokości stołów roboczych wyposażonych w otwory z zaślepkami prowadzącymi przewody elektryczne.
Owalna nasadka została zaprojektowana specjalnie dla biurka głębokiego i pozwala na rozciąganie kabli, nawet jeśli szafki są umieszczone na stole. Ze względu na większą stabilność, biurka są wzmacniane od spodu pod metalowym podparciem. Pod stołu można umieścić metalowy uchwyt na kabel.

Przestrzeń
Przestrzeń magazynowa jest zaprojektowana albo przez otwarte półki, co pozwala na wygodne przechowywanie plików lub zamykaną szafkę, w której można ukryć nie tylko przedmioty robocze, ale także odzież.  Jeśli półki są większe niż można by było użyć, można do nich włożyć praktyczną szufladkę.Z pewnością docenisz zamykane szafki jako część biblioteki. Szafki mogą być przechylane z różnych stron do stołów, ułatwiając łączenie i tworzenie większych zespołów. Dobrze wyglądają również z elementami narożnymi.

Elementy narożne
W celu stworzenia większych mebli, mamy również elementy narożne, które można ze sobą łączyć.

Recepcje
Możliwość stworzenia dobrze wyglądających z każdej strony mebli- recepcji . Można utworzyć zespoły L, U i / lub C. Wszystko to jest możliwe również w modelach prawej i lewej wersji, więc kolekcja SEGMENT może wyjść naprzeciw szerokiej gamie klientów. Dodatkiem do recepcji je półka torby lub torebki.

RADA: Zainspiruj się projektami wnętrz umeblowanych za pomocą linii SEGMENT w naszym wirtualnym showroomie, i bezpośrednio zamawiaj poszczególne produkty, którymi będziesz zainteresowany!