Domowa biblioteczka łatwo i prosto!

17.04.2024

W naszej ofercie znajdziesz regały nie tylko dla zapalonego mola książkowego, okazjonalnego czytelnika, ale także do przechowywania dokumentów biurowych i segregatorów. Domowa biblioteczka to święte miejsce wszystkich naszych pomysłów, wiedzy i ukrytych historii. Można w niej przechowywać nie tylko wszystkie swoje książki, ale także segregatory do pracy. Swoje miejsce znajdą również osobiste zdjęcia i albumy rodzinne.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko drewniane regały na książki, regały narożne czy regały ścienne, ale także biblioteczki, które zajmują całą ścianę i zapewniają miejsce na biurko lub telewizor. 

Maksymalne wykorzystanie ścian w pomieszczeniu

Aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń w pokoju, na przykład nad sofą lub biurkiem, do przechowywania książek idealne są półki ścienne i regały. Nie tylko zapewnią Ci dodatkowe miejsce do przechowywania w zatłoczonym mieszkaniu lub biurze, ale także świetnie nadają się do odłożenia książki przed snem lub przechowywania przedmiotów osobistych czy lampki.

Możesz wybrać TUTAJ


Optyczne powiększenie mniejszej przestrzeni

Z kolei drewniane regały PRIMO powiększają przestrzeń do przechowywania książek w pionie, od podłogi do sufitu. Jak sama nazwa wskazuje, półki PRIMO można łączyć z innymi elementami, tworząc bibliotekę dokładnie według własnych upodobań. Dodatkowo półki pełne książek od dołu do góry wizualnie powiększają mniejszą przestrzeń. Można wybrać regały o różnej liczbie półek i różnym wzornictwie. 

Możesz wybrać TUTAJ
Poszczególne regały PRIMO mogą być również uzupełnione o drzwi lub akcesoria w postaci wkładów na dokumenty do półek.
Biblioteczki zajmujące całą ścianę

Dla naprawdę zapalonych czytelników lub dla tych, którzy marzą o urządzeniu biblioteki w całym pokoju, świetnym rozwiązaniem będą regały INTEGRO, CASCADE, DOUBLE lub SILVER LINE, które wypełnią całą ścianę od jednego rogu pokoju do drugiego, a Ty możesz w nich umieścić wszystkie niezbędne segregatory i np. telewizor. 
WSKAZÓWKA: Książki w biblioteczce można przechowywać na różne sposoby. Najpowszechniej stosowane są układy wg kategorii lub alfabetyczne, ale nie gwarantują one, że wszystkie książki będą miały taką samą wysokość. Złotym środkiem jest wtedy sortowanie według poszczególnych gatunków literackich wraz z podziałem na poszczególnych autorów, co zapewnia również taką samą wysokość książek.

Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys