Wróć do: Stoły pracownicze

Biurko SEGMENT, 1620 x 800 x 750 mm, biały

Kod produktu: 611599
Dostępny do 36 dni roboczych
678 zł netto
833,94 zł brutto
szt

Wspólne parametry

Wymiary szer. x gł. x wys. (mm) 1620 x 800 x 750
Szerokość (mm) 1620
Głębokość (mm) 800
Wysokość stołu (mm) 750
Wykonanie prosty
Długość blatu (mm) 1620
Wysokość blatu (mm) 18
Wymiary blatu (mm) 1620 x 800
Liczba miejsc 1

Opis towaru

Szczegóły funkcjonalne

Cała kolekcja Segment składa się z kilku głównych elementów, takich jak biurka, półki, szafki i ich mniejsze zespoły. Łącząc je ze sobą, powstają różne miejsca pracy ze schowkami, zgodnie ze zróżnicowanymi potrzebami użytkowników. Cała linia mebli wykonana jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm.

Stoły robocze

Stoły warsztatowe wyposażone są w otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych. Dla większej wytrzymałości stoły są od spodu wzmocnione dyskretnym metalowym wspornikiem. Pod stołem można również umieścić metalowy uchwyt na kable.

Przestrzeń do przechowywania

Przestrzeń do przechowywania rozwiązana jest albo przez otwarte półki, które dzięki swoim stałym rozmiarom umożliwiają wygodne przechowywanie teczek, albo przez zamykaną szafkę, w której można schować nie tylko przedmioty do pracy, ale także ubrania. Do wyboru szafa z półkami lub szafa z drążkiem na wieszaki. W przypadku szafek zamykanych istnieje również możliwość dowolnego dopasowania półek według własnych upodobań. Jeśli półki są większe niż byś chciał, możesz również umieścić poręczną przegródkę na druki. Docenisz również szafki kombinowane jako część półek. Inne praktyczne rozwiązania w zakresie przechowywania w biurach to również kontenery, które doskonale uzupełniają przestrzeń pod biurkiem. Szuflady z wysuwem 100% łatwo otwierają się od dotyku.

Zestawy

Wybieraj z szerokiej gamy już połączonych zestawów stołowych i schowków. Chcesz stworzyć recepcję? Żaden problem. Zestawy są atrakcyjne wizualnie ze wszystkich stron. Do wyboru masz np. montaż w kształcie litery L lub U. Wszystko to jest możliwe również w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki czemu kolekcja SEGMENT może trafić do szerokiego grona klientów. Dodatkiem do recepcji jest półka do przechowywania toreb.