HESKINSProducent:HESKINS

Taśma antypoślizgowa - drobne ziarno 100 mm x 18,3 m, fluorescencyjna żółta

Taśma antypoślizgowa - drobne ziarno 100 mm x 18,3 m, fluorescencyjna żółta
39% Rabat

Produkt niedostępny. Produkt został wyprzedany bądź chwilowo nie ma go w naszej ofercie.

196,00 zł
119,00 zł
146,37 zł brutto
Kod produktu: 262027
  • Bezpłatna wysyłka

Wspólne parametry

Typ Delikatne ziarna
Długość (m) 18,3
Szerokość (mm) 100

Opis towaru

Taśmy są produkowane przez brytyjską firmę Heskins, która produkuje szeroką gamę folii i taśm antypoślizgowych. Taśmy antypoślizgowe sa idealne dla wymagających użytkowników, bardzo wytrzymałe i z długą żywotnością. Taśma moze być stosowana na większości powierzchni, taśmy są samoklejące, zaopatrzone w bardzo wysokiej jakości klej, po nałożeniu powierzchnię można od razu wykorzystywać. Zapewnia wysokiej jakości i bezpieczną ochronę przeciwko poślizgnięciu, taśmy spełniają normy bezpieczeństwa we wszystkich krajach Europy.

Skala kolorów taśm antypoślizgowych jest praktycznie nieograniczona. W razie potrzeby innego koloru niż oferowane, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Taśmy są produkowane w klasach, tak aby odpowiadały różnym wymaganiom, zarówno użycia z gołą nogą, jak i do niezwykle trudnych środowisk.

Taśmy mozna stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Aplikacja taśmy jest bardzo prosta. Taśmę należy nakleić na wyczyszczoną i suchą powierzchnię. Ze względu na wykorzystany klej, konieczne jest aby temperatura przy klejeniu taśmy była wyższa niż 15°C. W przypadku podłoża porowatego (drewno, beton, kamień itd) jest konieczne penetrować warstwę podstawową przed naklejeniem taśmy.