Wróć do: Wózki na beczki

Taczka do beczek z kołami podporowymi

Taczka do beczek z kołami podporowymi

Kod produktu: 101095
100 % Klientów jest zadowolonych z tego produktu.
Wyprzedaż się skończyła Przedmiot nie jest obecnie w naszej ofercie lub został wyprzedany. Wybierz zamiennik lub skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Parametry techniczne

Nośność (kg) 300
Typ kołek 2x 260 + 2x 86

Opis towaru

Wózek jest przeznaczony do łatwej manipulacji z beczką. W pozycji leżącej możliwe jest wylewanie płynów do mniejszych pojemników, uchwyty zapobiegają nieostrożnemu przewróceniu się napełnianego pojemnika. Wózek jest wyposażony w wysuwany pojemnik na wyciekające płyny. Podstawowe pełne koła o średnicy 260 mm gwarantują, że wózek jest w stanie pokonywać drobne przeszkody i nierówności podłogi. Pomocnicze koła podporowe mają średnicę 86 mm, obręcz jest pełna z czarnej gumy. Konstrukcja jest spawana ze stalowych rurek i profili. Metalowe części są pomalowane farbą proszkową w kolorze 3001.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj. Zgadzam się