PLANProducent:PLAN

Szafka z drzwiami długa White LAYERS, białe drzwi

Dostępny do 29 dni
1 296,00 zł
1 594,08 zł brutto
szt.
  • Bezpłatna wysyłka
  • 7 lat gwarancji!

Wspólne parametry

Wymiary s x g x w (mm) 2350 x 400 x 750
Rodzaj drzwi skrzydłowe
Wysokość (mm) 750
Szerokość (mm) 2350
Głębokość (mm) 400
Ilość półek 6

Opis towaru

Dowolne rozdzielenie powierzchni wewnętrznej

Przestrzeń wewnętrzną niskiej szafki o długości 2346 mm możesz w wybrany sposób rozdzielić. Szafy wyposażone są w środkową ściankę dzielącą i 6 półek, które możesz ustawić zależnie od potrzeby. Regulację wysokości półek zapewnia perforacja na wewnętrznej stronie ścian szafki.

Łatwe otwieranie i zamykanie drzwi

Drzwi osadzone są wewnątrz szafy i nie mają uchwytów. Otwieranie zapewnia wysokiej jakości dotykowy „push” mechanizm, dzięki któremu wystarczy lekki nacisk i drzwi się otworzą lub zamkną.

Dostępne kolory

Szafy mają podwójny korpus, co pozwala na utworzenie interesujących zestawień kolorystycznych. Dostępne są następujące warianty szaf:

  • Zewnętrzny korpus szafy (dno, boki i górna ściana) są białe w serii White LAYERS i Gray LAYERS lub w kolorze dąb naturalny w serii Wood LAYERS.
  • Wewnętrzny korpus, półki i tylna ściana szafki dostępne są w kolorach: biały, czarny, turkusowy, ceglany, beżowy i jasnobrązowy w serii White LAYERS, szary w serii Gray LAYERS oraz dąb bielony w serii Wood LAYERS.
Więcej informacji o meblach LAYERS w katalogu na stronie internetowej. Więcej informacji o meblach LAYERS w katalogu na stronie internetowej.