PLANProducent:PLAN

Szafka na kółkach, 3 szuflady White LAYERS, czarne szuflady

Dostępny do 34 dni roboczych
862,00 zł
1 060,26 zł brutto
szt
  • Bezpłatna wysyłka
  • 7 lat gwarancji!

Wspólne parametry

Liczba szuflad 3
Wymiary s x g x w (mm) 600 x 400 x 575
Szerokość (mm) 600
Głębokość (mm) 400
Wysokość (mm) 575

Opis towaru

Mobilność to kolejna zaleta mebli LAYERS. Kontenery i szafki szufladowe oferują miejsce na przechowywanie dokumentów. Kółka pozwalają na łatwe przesuwanie i ustawienie w wybranym miejscu.

Łatwe otwieranie i zamykanie szuflad

Przody szuflad osadzone są wewnątrz kontenera i nie mają uchwytów. Otwieranie i zamykanie zapewnia wysokiej jakości dotykowy „push” mechanizm, dzięki któremu wystarczy lekki nacisk aby otworzyć lub zamknąć szufladę

Wysokiej jakości kółka

Mobilność kontenera zapewniają wysokiej jakości kółka marki TENTE. Kółka są obrotowe i wyposażone w hamulec, aby zabezpieczyć przed przesuwaniem przy otwieraniu i zamykaniu szuflad. Gumowe bieżniki kółek zmniejszają hałas powstały przy przesuwaniu po twardych podłogach.

Dostępne kolory

  • Korpus kontenera (dno, boki i górna ściana) są białe w serii White LAYERS i Gray LAYERS lub w kolorze dąb naturalny w serii Wood LAYERS
  • Szuflady i tylna ściana szafki dostępne są w kolorach: biały, czarny, turkusowy, ceglany, beżowy i jasnobrązowy w serii White LAYERS, szary w serii Gray LAYERS oraz dąb bielony w serii Wood LAYERS.
Więcej informacji o meblach LAYERS w katalogu na stronie internetowej. Więcej informacji o meblach LAYERS w katalogu na stronie internetowej.