PLANProducent:PLAN

Szafa otwarta, długa, Wood LAYERS

Dostępny do 29 dni
2 209,00 zł
2 717,07 zł brutto
szt
  • Bezpłatna wysyłka
  • 7 lat gwarancji!

Wspólne parametry

Wymiary s x g x w (mm) 2350 x 400 x 1795
Wzór dąb
Rodzaj drzwi bez drzwi
Wysokość (mm) 1795
Szerokość (mm) 2350
Głębokość (mm) 400
Ilość półek 16
Kolor korpusu dąb naturalny
Kolor części wewnętrznych dąb bielony

Opis towaru

Otwarte szafy półkowe o szerokości 2394 mm nie tylko zapewniają mnóstwo miejsca na segregatory, książki i inne przedmioty. Można je również wykorzystać np. do rozdzielenia poszczególnych miejsc pracy. Do dyspozycji jest 20 części, które mają rozmiary dostosowane tak, aby zmieściły się w nich segregatory.

Dostępne kolory

Szafy mają podwójny korpus, co pozwala na utworzenie interesujących zestawień kolorystycznych. Dostępne są następujące warianty szaf:

  • Zewnętrzny korpus szafy (dno, boki i górna ściana) są białe w serii White LAYERS i Gray LAYERS lub w kolorze dąb naturalny w serii Wood LAYERS.
  • Wewnętrzny korpus, półki i tylna ściana szafki dostępne są w kolorach: biały, czarny, turkusowy, ceglany, beżowy i jasnobrązowy w serii White LAYERS, szary w serii Gray LAYERS oraz dąb bielony w serii Wood LAYERS.

Zamykane moduły – absolutna dowolność!

Nie chcemy decydować, w którym miejscu mają znajdować się drzwi. Zamykany moduł możesz umieścić w dowolnej części szafy. Dodatkowo możesz wybrać, jeśli drzwi mają się otwierać w górę czy w dół – wystarczy moduł odpowiednio ustawić podczas montażu.

W każdej części możesz dodatkowo umieścić moduł z uchylnymi drzwiami. Zamykane moduły należy dokupić osobno. Montaż polega na włożeniu modułu w wybranej części i zabezpieczeniu śrubą.

Więcej produktów z tej serii na stronie www.b2b-partner.pl !