Szafa Classic - drzwi prawe, 400 x 458 x 1063 mm, czereśnia

Kod produktu: 185369
100 % Klientów jest zadowolonych z tego produktu.
Dostępny do 91 dni roboczych
631 zł netto
776,13 zł brutto
szt

Wspólne parametry

Wymiary szer. x gł. x wys. (mm) 400 x 458 x 1063
Wysokość (mm) 1063
Typ drzwi szklane
Szerokość (mm) 400
Głębokość (mm) 458
Liczba półek 2

Opis towaru

Korpusy wykonane są z jednokolorowej płyty LTD grubości 18 mm z 1 mm obrzeżem ABS, tył szafy wykonany z LTD grubości 8 mm. Ze względu na obustronne wykończenie także tylnej ściany, szafy można ustawiać na środku pomieszczeń. Trwałośc i stabilność są zagwarantowane przez wysokiej jakości rozwiązania techniczne. Drewniane półki mocowane są przy pomocy metalowych złączy zapobiegających przed przypadkowym wysunięciem. W szafach 5-półkowych jedna z półek jest trwale mocowana. Dzięki obrzeżom ABS szafy są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zwiększona jest odporność LTD na zwiększoną wilgotność. Ważną cechą drewnianych szaf jest możliwość rektyfikacji 15 mm. W ofercie dostępne są szafy ze szklanymi drzwiami skrzydłowymi grubości 6 mm, szafy z drzwiami skrzydłowymi LTD grubości 18 mm z 2 mm obrzeżem ABS. Oba rodzaje drzwi wyposażone są w uchwyty Paloma i wysokiej jakości zawiasy, które umożliwiają wygodny dostęp dzięki możliwości otwarcia drzwi aż do kąta 110°. Ponadto w ofercie znajdują się wnęki i szafki dostawne do stołów.

Meble biurowe CLASSIC

Meble biurowe CLASSIC zapewniają wysoką jakość, możliwość łatwego połączenia i kombinacji z innymi produktami, dzięki którym  można wyposażyć swoje biuro. Oferujemy 3 typy mebli CLASSIC ACLASSIC BCLASSIC CRóżnica pomiędzy tymi typami polega na wykonaniu nóg w stołach biurowych. Szafy, kontenery i inne akcesoria są jednakowe we wszystkich typach mebli CLASSIC.

Meble CLASSIC są dostepne w 4 deseniach: czereśnia, buk, dzika grusza i orzech.

czereśnia buk dzika
grusza
orzech

Szafy CLASSIC oferujemy w 3 wysokościach: 735, 1063 i 1780 mm w kilku wersjach (bez drzwi, z drzwiami, z przeszklonymi drzwiami). Dzięki znakomitemu wykonaniu, drzwi można otwierać pod kątem 110°. Drzwi szafy CLASSIC w standardzie nie są zamykane, jest natomiast możliwość dokupienia zamka jako wyposażenia dodatkowego . Tylna ściana szafy jest w odcieniu całości, dzięki czemu może być ustawiona jako samodzielny element.

Zobacz więcej elementów mebli biurowych CLASSIC

  • biurka CLASSIC ACLASSIC BCLASSIC C
  • biurka CLASSIC można uzupełnić dostawiając kontenery
  • stoły konferencyjne i biurka do pomieszczeń na posiedzenia
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj. Zgadzam się