System zawieszania narzędzi Reponio – elementy systemu

13.03.2023

1. Panele i listwy

Podstawowym elementem systemu przechowywania narzędzi Reponio są panele wiszące o długości 100 i 200 cm. W rowkach paneli można łatwo zamocować wszelkie akcesoria - haczyki, uchwytykosze, półki, plastikowe pojemniki. Panele wiszące Hareo bezpiecznie utrzymują 200 kg/m2. Łatwiejszy montaż profesjonalnych paneli Hareo zapewniają szyny do zawieszania Tiglia.
Aby system zawieszania nie tylko dobrze działał, ale również świetnie wyglądał, warto zastosować listwy narożne, łączeniowe i zakończeniowe. Listwy wykonane są w 100% z przetworzonego PCV. Długość listew zawsze jest 200 cm. Montaż jest szybki i prosty. Przy pomocy piły, szlifierki lub tarczy tnącej można łatwo dopasować listwę do wymaganego rozmiaru.

2. Haczyki i uchwyty

Dzięki zastosowaniu uniwersalnych haków możesz powiesić na panelach cokolwiek w warsztacie, garażu, gabinecie, pomieszczeniu gospodarczym, kuchni lub w pomieszczeniach biurowych i handlowych. Dopuszczalne obciążenie jednego haka wynosi do 80 kg. Najbardziej wszechstronny hak Simplo w 5 długościach może pomieścić małe i duże przedmioty. Hak Hamo PRO chroni wiszące przedmioty dzięki swojej gumowanej powierzchni. Do specjalnych typów haków należy na przykład hak rowerowy Rota.
Czy potrzebujesz przechowywać na panelach wiszących również przedmioty, które pozornie nie nadają się do powieszenia? Piłki, narzędzia ręczne i elektryczne, deski snowboardowe, narty, kaski, a nawet materiały budowlane? Postaw na uchwyty, które zwolnią ci miejsce na podłodze i nadają system twojemu magazynowaniu. Na przykład:

  • Docenisz uchwyt na pudełka Dolia, który można łatwo dopasować do każdego rozmiaru
  • Ciekawą opcją jest również uchwyt do dużych obciążeń Gonia
  • Hak magazynowy Alto, na którym można łatwo układać listwy, deski lub profile.
Zainspiruj się również innymi uchwytami z naszego asortymentu, które zrobią porządek w twoim pomieszczeniu.

3. Półki, kosze, plastikowe pojemniki

koszach i pojemnikach można przechowywać przedmioty, które nie nadają się do zawieszenia na hakach lub umieszczenia w uchwytach.
  • Kosze druciane Vidula służą do przechowywania rzeczy, które chcesz mieć w zasięgu swojego wzroku – sprzętu sportowego, ubrań, drobnych przedmiotów itp.
  • W plastikowych pojemnikach Pixa można łatwo przechowywać narzędzia, materiały eksploatacyjne, ręczniki lub zabawki.
  • Do przechowywania najmniejszych drobiazgów, takich jak śruby, wkręty, guziki, klamerki, nadają się pojemniki Spolia.
  • Kosz tekstylny Body może pomieścić duży sprzęt, piłki lub zabawki.
Do wyboru są również półki, które można łatwo przesuwać, aby trzymać rzeczy tam, gdzie są one akurat potrzebne.
  • Druciana półka Plano nadaje się do przechowywania rzeczy, które powinny oddychać – ubrań lub sprzętu i wyposażenia sportowego.
  • Półka na buty Planta mieści 3 pary i odprowadza wilgoć i brud od ściany.
Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2023 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys