WD-40Producent:WD-40

Spray WD-40 400 ml

Spray WD-40 400 ml

Produkt niedostępny. Produkt został wyprzedany bądź chwilowo nie ma go w naszej ofercie.

Kod produktu: 139017
  • Bezpłatna wysyłka

Prametry

Zawartość (ml) 400
Opakowanie (szt.) 1

Opis towaru

WD-40 to unikalny produkt łączący w sobie szereg właściwości, które są lepsze niż posiadają standardowe lekkie smary, oleje penetrujące, preparaty antykorozyjne, preparaty chroniące przed wilgocią, do czyszczenia metalu, spraye silikonowe i wiele innych. Tysiące zastosowań można wykorzystać zarówno w przemyśle jak i w gostpodarstwach domowych, w sporcie, w ogrodach i wielu innych czynnościach.

Skład WD-40 jest tajemnicą, został opracowany już w roku 1954. Nie zawiera silikonu, nafty, wody, wosku, grafitu, CFC ani innych znanych substancji rakotwórczych. WD-40 można bezpiecznie stosować na metal, gumę, drewno, plastik i na kolorowe powierzchnie metalowe bez powstania uszkodzeń. Nie może być stosowany np. na poliwęglan, poliester.

Główne zastosowanie

SMARUJE
Wysoka przyczepność WD-40 do metali zabezpiecza składniki smarne przed szerokim rozprzestrzenianiem, są one trwale zatrzymane na wszystkich ruchomych częściach zabezpieczonego mechanizmu. WD-40 nie zawiera sylikonów ani innych dodatków przyciągających kurz i powodujących w ten sposób powstawanie osadów brudu i tłuszczu.

CHRONI PRZED KOROZJĄ
WD-40 pokrywa całą zabezpieczaną powierzchnię łącznie z wszystkimi mikroskopowymi nierównościami powłoką antykorozyjną. Powłoka ta chroni metal przed wilgocią i innymi czynnikami korozyjnymi. Warstwa antykorozyjna jest bardzo cienka i dlatego nie wymaga usunięcia. WD-40 chroni przed korozją zawiasy drzwi, okien, zamki, dźwignie itp.

CHRONI PRZED WODĄ
Skład WD-40 zapewnia bardzo dobrą przyczepność do metali. Nawet w obecności wilgoci WD-40 całkowicie pokrywa powierzchnię łącznie z wszystkimi mikroskopijnymi nierównościami. Dzięki temu WD-40 tworzy na metalowej powierzchni wodoodporną barierę dielektryczną. WD-40 wnika między metal i wodę, która w formie kuleczek spłynie z zabezpieczanej powierzchni. WD-40 nie przewodzi prądu elektrycznemu i dzięki temu zapobiega powstawaniu spięć spowodowanych wilgocią. WD-40 odwodni wszystko, od zapłonów aż po silniki elektryczne, przewody, akumulatory itp.

MIGRUJE, PRZENIKA, UWALNIA
Dzięki dużej przyczepności do metali WD-40 posiada doskonałe właściwości penetrujące i pomaga uwolnić zardzewiałe, zapieczone połączenia (nakrętki, śruby, zamki, klamki...). Smarne właściwości WD-40 gwarantują sprawne funkcjonowanie tych mechanizmów.

CZYŚCI
Dzięki dużej przyczepności do metali WD-40 może przedostać się pod zabrudzenia, sadzę, tłuszcz i zapieczone smary. Kompletnie wyczyści zabezpieczany materiał i jednocześnie ochroni go przed korozją. Ponadto WD-40 rozpuszcza większość klejów dzięki czemu jest doskonałym pomocnikiem w usuwaniu różnych naklejek. WD-40 pomaga również w czyszczeniu broni i chroni jej części przed korozją. WD-40 usuwa brud, rdzę i tłuszcz w kontakcie z bateriami, złączkami, łańcuchami, narzędziami i maszynami (np. łańcuchy na wózkach wysokiego podnoszenia i dźwigach).