Słupek parkingowy motylek, nie składany, do zabetonowania, biały

Słupek parkingowy motylek, nie składany, do zabetonowania, biały
Dostawa GRATIS
Cena bez VAT:
239,00 zł
Cena z VAT:
293,97 zł
W magazynie 2 szt
Dostarczamy w ciągu 48 godzin!
szt

lub

Co to jest zapytanie

Kod produktu:
253023
Gwarancja:
7 lat

Potrzebujesz pomóc w wyborze?

800 133 133

Poniedziałek - piątek 7:00 - 16:30


Prametry

Wymiary w x sz x gł (mm) 810 x 590 x 60
Typ sztywny do zabetonowania
Wykonanie do zabetonowania
Wykończenie biała, komaksyt
Ciężar (kg) 7,5

Opis towaru

Słupki i blokady parkingowe odgradzają i zabezpieczają miejsca parkingowe, deptaki, miejsca prywatne przed niepożądanymi wjazdami. Dzięki dostępnym różnym rodzajom można kombinować modele składane i sztywne zmniejszając w ten sposób całkowite koszty odgrodzenia.
Metalowa stabilna konstrukcja wyposażona jest w gumowe zderzaki pozwalające na ostrożne składanie. Słupki i blokady mają w górnej części klasyczny zamek FAB, po którego otwarciu opuszczają się na ziemię. Po podniesieniu słupka zamyka się automatycznie (bez użycia klucza). Można wybrać z dwóch rodzajów wykończenia. Srebrne są ocynkowane ogniowo, białe mają cynkowy podkład i wierzchnią farbę proszkową. Odblaskowe czerwone paski są naklejone zgodnie z przepisami i zapewniają potrzebną widoczność.
Mocowanie słupka jest uzależnione od rodzaju podłoża. Jeśli jest to wystarczająco twarde podłoże (beton, kamień...) mocowanie za pomocą metalowych śrub mocujących. Jeśli miejsce na słupek trzeba zabetonować, w przypadku słupka motylka pomocna będzie podstawa montażowa, na którą po utwardzeniu tylko nasadzisz słupek i dokręcisz.
Za dodatkową opłatą możliwość zamówienia kluczy pojedyńczych lub generalnego.
0

Porównanie

0

Ulubione