Składana blokada parkingowa, szerokość 800 mm, biała

Produkt niedostępny. Produkt został wyprzedany bądź chwilowo nie ma go w naszej ofercie.

653,00 zł
803,19 zł brutto
Kod produktu: 253029
  • Bezpłatna wysyłka
  • 7 lat gwarancji!

Prametry

Wymiary w x sz x gł (mm) 800 x 510 x 280
Typ składany
Wykonanie mocowany kotwieniem
Wykończenie biała, komaksyt
Ciężar (kg) 11,3

Opis towaru

Słupki i blokady parkingowe odgradzają i zabezpieczają miejsca parkingowe, deptaki, miejsca prywatne przed niepożądanymi wjazdami. Dzięki dostępnym różnym rodzajom można kombinować modele składane i sztywne zmniejszając w ten sposób całkowite koszty odgrodzenia.
Metalowa stabilna konstrukcja wyposażona jest w gumowe zderzaki pozwalające na ostrożne składanie. Słupki i blokady mają w górnej części klasyczny zamek FAB, po którego otwarciu opuszczają się na ziemię. Po podniesieniu słupka zamyka się automatycznie (bez użycia klucza). Można wybrać z dwóch rodzajów wykończenia. Srebrne są ocynkowane ogniowo, białe mają cynkowy podkład i wierzchnią farbę proszkową. Odblaskowe czerwone paski są naklejone zgodnie z przepisami i zapewniają potrzebną widoczność.
Mocowanie słupka jest uzależnione od rodzaju podłoża. Jeśli jest to wystarczająco twarde podłoże (beton, kamień...) mocowanie za pomocą metalowych śrub mocujących. Jeśli miejsce na słupek trzeba zabetonować, w przypadku słupka motylka pomocna będzie podstawa montażowa, na którą po utwardzeniu tylko nasadzisz słupek i dokręcisz.
Możliwość zamówienia kluczy pojedyńczych lub generalnego.