Element SystemProducent:Element System

Pionowy profil, otwory jednorzędowe, 1500 mm, szary

Pionowy profil, otwory jednorzędowe, 1500 mm, szary
W magazynie 18 szt (Kolejne sztuki: 1.2.2019 - 20 szt)
Zamów dzisiaj do 7:00, dostarczamy 25.1.2019
20,90 zł
25,71 zł brutto
szt
  • Bezpłatna wysyłka
  • 7 lat gwarancji!

Wspólne parametry

Typ perforacja jednorzędowa

Opis towaru

  • stalowe profile z otworami w jednym lub w dwóch rzędach przeznaczone do powieszenia nośników
  • profile z otworami jednorzędowymi przeznaczone są dla nośników PRO i ANGEL
  • profile z otworami dwurzędowymi służą do powieszenia 2 nośników typu PRO lub ANGLE obok siebie (odpowiednie do zawieszenia np 2 półek obok siebie na takim samym poziomie) lub do powieszenia 1 nośnika typu U lub WIRE
  • regulacja wysokości nośników (odstępy otworów) co 50 mm

Element System to oryginalny ścienny system półkowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w piwnicach, garażach, pomieszczeniach technicznych, prywatnych domach jak i w biurach. System półkowy tworzą metalowe profile, które mocowane są na ścianie. Do profili mocuje się nośniki (uchwyty na półki), na których powieszone są półki.

Metalowe profile mają otwory w jednym lub w dwóch rzędach. Do tych otworów, które znajdują się na całej delce w odstępach 50 mm, mocuje się nośniki (uchwyty na półki). Jednorzędowe podstawowe profile przeznaczone są dla samodzielnych wiszących regałów. Jeśli chcesz ustawić na ścianie obok siebie większą liczbę półkek, warto skorzystać z profili z otworami w dwóch rzędach. Profile dostępne są w kolorze białym i szarym.

Nośniki wybierz zależnie od typu półek i sposobu ich powieszenia. Aby powiesić metalowe półki wybierz nośniki typu PRO. Do powieszenia półek laminowanych wykorzstaj nośniki typu ANGLE z otworami do przyśrubowania półek (w komplecie 2 szt.: lewy + prawy). Do powieszenia drucianych półek przeznaczone są specjalne nośniki typu WIRE mocowane na profilach z dwoma rzędami otworów.
Drewniane półki można również powiesić na specjalnych nośnikach typu U (przeznaczone dla profili z dwoma rzędami otworów). Ten nośnik należy uzupełnić o uchwyty montażowe (jednostronne lub obustronne). Zaletą nośników typu U jest oszczędność w przypadku ustawiania obok siebie większej liczby modułów. 1 nośnik typu U może zastąpić 2 klasyczne nośniki drewnianych półek, jeśli 2 półki umieszczone są obok siebie na takiej samej wysokości.

Półki mocuje się na nośnikach. Dostępne są półki z metalowej blachy, ze stalowych drutów lub z laminowanej płyty wiórowej.

  • Metalowe półki osadza się na nośnikach bez korzystania z elementów łączących. Nośność półki 25-30 kg. Dostępne białe i szare. Mocuje się na nośniki typu PRO.
  • Półki z laminowanej płyty wiórowej mają grubość 19 mm, długość 800 lub 1200 mm a głębokość 200 lub 300 mm. Kolor biały, buk lub orzech. Półki należy przyśrubować do nośników. Do przymocowania stosuje się nośniki typu ANGLE lub nośniki typu U (osobno należy dokupić uchwyty)
  • Druciane półki wykonane są ze stalowego drutu. Nośność 40 kg. Dostępne w kolorze białym lub szarym. Mocuje się je na nośniki typu WIRE
  • Druciane kosze z nośnością 18 kg dostępne są w kolroze białym lub szarym. Kosze mocuje się na specjalnych nośnikach, które są dostarczane w komplecie z koszem.