Wróć do: Parawany
PLANProducent:PLAN

Parawan U długi, dąb barwiony

100 % Klientów jest zadowolonych z tego produktu.
W magazynie 1 szt (Dostarczamy w ciągu 48 godzin!)
dostarczamy 2.10.2020
448,00 zł
551,04 zł brutto
szt
  • Bezpłatna wysyłka
  • 7 lat gwarancji!

Wspólne parametry

Wymiary szer. x gł. x wys. (mm) 1840 x 618 x 1150
Wzór dąb bielony
Wysokość (mm) 1150
Szerokość (mm) 1840
Głębokość (mm) 618

Opis towaru

Detale funkcjonalne
Jak prawidłowo połączyć elementy?
Cała kolekcja składa się z kilku głównych elementów, takich jak biurka, szafki i mniejsze zespoły. Ich wzajemne połączenia tworzą różne miejsca pracy z przestrzeniami magazynowymi w zależności od zróżnicowanych potrzeb użytkowników.

Biurka
Oferujemy dwie głębokości stołów roboczych wyposażonych w otwory z zaślepkami prowadzącymi przewody elektryczne.
Owalna nasadka została zaprojektowana specjalnie dla biurka głębokiego i pozwala na rozciąganie kabli, nawet jeśli szafki są umieszczone na stole. Ze względu na większą stabilność, biurka są wzmacniane od spodu pod metalowym podparciem. Pod stołu można umieścić metalowy uchwyt na kabel.

Przestrzeń
Przestrzeń magazynowa jest zaprojektowana albo przez otwarte półki, co pozwala na wygodne przechowywanie plików lub zamykaną szafkę, w której można ukryć nie tylko przedmioty robocze, ale także odzież.  Jeśli półki są większe niż można by było użyć, można do nich włożyć praktyczną szufladkę.Z pewnością docenisz zamykane szafki jako część biblioteki. Szafki mogą być przechylane z różnych stron do stołów, ułatwiając łączenie i tworzenie większych zespołów. Dobrze wyglądają również z elementami narożnymi.

Elementy narożne
W celu stworzenia większych mebli, mamy również elementy narożne, które można ze sobą łączyć.

Recepcje
Możliwość stworzenia dobrze wyglądających z każdej strony mebli- recepcji . Można utworzyć zespoły L, U i / lub C. Wszystko to jest możliwe również w modelach prawej i lewej wersji, więc kolekcja SEGMENT może wyjść naprzeciw szerokiej gamie klientów. Dodatkiem do recepcji je półka torby lub torebki.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj. Zgadzam się