Nowe typy cieplarni i szklarni ogrodowych!

6.03.2023

Sezon ogrodniczy powoli, ale nieubłaganie puka do drzwi, dlatego poszerzamy dla Was naszą ofertę cieplarni i szklarni! Poznaj nowe typy cieplarni i szklarni, które zachwycą Cię swoimi praktycznymi funkcjami już teraz!

Nowe cieplarnie i szklarnie pomogą Ci osiągnąć nie tylko doskonały sukces uprawowy, ale również skutecznie ochronią rośliny. Ponadto z nowej oferty wybierze sobie nie tylko stary i doświadczony ogrodnik, ale także początkujący hodowca i pasjonat.

Nowa cieplarnia z poliwęglanu

Nowo rozszerzyliśmy serię ogrodowych cieplarni o całkowicie przezroczystą poliwęglanową cieplarnie ogrodową o wymiarach (wys. x szer. x gł.) 40 x 100 x 60 cm, która jest szczególnie odpowiednia dla początkujących ogrodników lub ogrodników z mniejszą przestrzenią w ogrodzie.

Nowa cieplarnia wykonana jest z mocnej, ale jednocześnie lekkiej, aluminiowej konstrukcji o grubości 0,8 mm. Wypełnienie cieplarni stanowi wówczas czysty poliwęglan komórkowy o grubości 4 mm, który zatrzymuje dwukrotnie więcej ciepła w porównaniu do szklarni szklanych, uzupełniony filtrem UV o przepuszczalności światła do 90%, dzięki czemu cieplarnia nie żółknie ani nie staje się krucha!
Nowe i większe szklarnie - dla jeszcze większej ilości upraw!

Jeśli z drugiej strony jesteś już doświadczonym i zapalonym ogrodnikiem i potrzebujesz więcej miejsca, mamy dla Ciebie nowe rodzaje szklarni, które pozwolą Ci wyhodować dużą ilość warzyw i owoców, a także wysokie rośliny dla całej rodziny i sąsiadów.

Wszystkie nowe typy szklarni ogrodowych wykonane są z poliwęglanu komorowego o grubości 4 mm lub 6 mm z filtrem UV o przepuszczalności światła do 90%. Konstrukcja wykonana z mocnego i jednocześnie lekkiego aluminium. Podstawa szklarni wykonana ze stali ocynkowanej. Wszystkie nowe szklarnie mają również świetliki, które usuwają nadmiar wilgoci i zapobiegają przegrzewaniu się roślin w wysokich temperaturach. Dach wytrzymuje napór śniegu do 80 kg/m2.

Nowością są te szklarnie ogrodowe ze srebrną aluminiową ramą i drzwiami o wysokości 160 mm:


I jeśli szukasz jeszcze większych szklarni, polecamy szczególnie te szklarnie ogrodowe, wyposażone w elegancką czarną aluminiową ramę i podwójne przesuwane drzwi o wysokości 163 cm:


Dzwoń za darmo
Pon-Pt, 7:00 - 17:00
logo

Wyposażymy Twoją firmę w 48h

B2B Partner sp. z o.o.
Królewska 65A/1
30-081 Kraków

© 2010 - 2024 B2B Partner - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Profesjonalny e-sklep skrojony na miaręshopsys