Meble biurowe SELECT

All - Select stoly (Kategorie)
All - Select stoly (Kategorie)

Kolekcja mebli biurowych SELECT przynosi szeroką gamę produktów, takich jak biurka, stoły konferencyjne, kontenery, szafki, szafy i wiele akcesoriów, które pozwolą wyposażyć biuro według swych potrzeb i stworzyć funkcjonalne stanowisko pracy. Meble SELECT można wybrać w dwóch wzorach (buk i wiśnia).

Biurka SELECT mają blaty o grubości 25 mm i obrzeża ABS, wykonane z wysokiej jakości termoplastycznego tworzywa sztucznego. Nogi biurek SELECT wykonane są z metalu z plastikowymi wykończeniami. Biurka ergonomiczne i narożne wyposażone są w dodatkową nogę. Ponadto biurka z tej kolekcji posiadają specjalne stopki regulacyjne, które zniwelują nierówności podłogi i dadzą biurku stabilność. Można również dokupić przeróżne akcesoria, jak na przykład łuki wykończeniowe i inne. Jeśli brakuje Państwu miejsca, kontenery biurowe będą idealnym rozwiązaniem. Oferują od 2 – 5 szuflad z centralnym zamkiem. Dodatkową zaletą jest możliwość dokupienia przyborników i przegródek do szuflad.

Oferta mebli SELECT obejmuje również szafy kartotekowe oraz szafy biurowe w wersji z drzwiami drewnianymi, szklanymi lub bez drzwi.

Strona internetowa do świadczenia usług wykorzystuje cookies zgodnie z polityką cookies. Zgadzam się