Biurka

Synonimem mebli PRIMO jest funkcjonalność, nowoczesny design i szeroki wybór. Meble biurowe PRIMO oferujemy standardowo w kolorze szarym w połączeniu z jedną z sześciu możliwych odcieni drewna lub w nowoczesnej kombinacji z kolorem białym. Oprócz praktyczności, kolejna zaletą mebli PRIMO jest ich elegancja. Idealnie nadają się do biura, ale również świetnie sprawdzaja się w gabinecie lekarskim, który w ciekawy sposób ożywią.

Biurka PRIMO oferujemy zarówno w klasycznej, jak i ergonomicznej wersji. Oryginalne dostawiane szafki z półkami rozwiażą problem z dodatkowym miejscem do przechowywania. Istnieje również możliwość zakupienia kontenerów PRIMO. W naszej ofercie posiadamy je w wesji przystawnej oraz mobilnej (na kółkach).

Szafki i półki biurowe PRIMO są dostępne w różnych rozmiarach. Drzwi szaf są klasyczne (skrzydłowe) lub przesuwne. Wystarczy wybrać odpowiadającą opcję. Jeżeli mają Państwo dużo dokumentów, na pewno docenią Państwo moduły sortujące. Najważniejszym atutem mebli PRIMO, jest ich natychmiastowa dostępność.

Filtruj produkty
Obejrzało 1-30 ze 234 produktów
Uporządkuj od: Podstawowy Najtańsze Najdroższe
1238