Dodatkowe wyposażenie do biurek

ALL - ROZCESTNIK - HALF - Nábytek CLASSIC Skříně
ALL - ROZCESTNIK - HALF - Nábytek CLASSIC Skříně

Meble biurowe CLASSIC to wysokiej jakości design i łatwe rozwiązania, które umożliwiają wyposażenie każdego biura. Oferujemy 3 serie tych mebli: CLASSIC A, CLASSIC B, CLASSIC C. Różnica między poszczególnymi seriami spoczywa w wykonaniu nóg biurek.

Biurka CLASSIC C posiadają metalową podstawę, która jest podstawowym elementem ich stabilności. Nogi wykonane są ze stalowych i aluminiowych profili. Blaty mają grubość 25 mm i obrzeża ABS. Dostępne są jak biurka klasyczne, tak ergonomiczne i narożne. Można je również łączyć za pomocą różnych elememtów w celu rozszerzenia powierzchni roboczej.

Szafki biurowe, kontenery i inne akcesoria są takie same dla wszystkich mebli biurowych z serii CLASSIC. Jeśli mają Państwo problem z nierównościami podłogi, biurka z tego asortymentu posiadają specjalne stopki regulacyjne. Biurka CLASSIC C można uzupełnić za pomocą mobilnych 4-szufladowych kontenerów a do ergonomicznych stołów można przymocować półki. W serii mebli CLASSIC oferujemy również stoły konferencyjne. Szafy CLASSIC dostarczamy w 3 różnych wysokościach. Można wybrać opcję z drzwiami drewnianymi, szklanymi lub opcję bezdrzwiową. Standardowo szafy te nie są zamykane, ale jako akcesorium można do nich dokupić zamek.

Filtruj produkty
Obejrzało 1-24 ze 24 produktów
Uporządkuj od: Podstawowy Najtańsze Najdroższe
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj. Zgadzam się