Meble biurowe CLASSIC B

  • ALL - PRUVODCE - Nábytek CLASSIC B - hruška
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek CLASSIC B
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek CLASSIC B (ceny)
Meble biurowe CLASSIC to wysokiej jakości design i łatwe rozwiązania, które umożliwiają wyposażenie każdego biura. Oferujemy 3 serie tych mebli: CLASSIC A, CLASSIC B, CLASSIC C. Różnica między poszczególnymi seriami spoczywa w wykonaniu nóg...czytaj więcej
Meble biurowe CLASSIC to wysokiej jakości design i łatwe rozwiązania, które umożliwiają...czytaj więcej
Dostawa w ciągu 3 dni Wizualizacja 3D

Meble do projektowania filtrów

Filtr meblowy
Obejrzało 1-30 ze 185 produktów
Uporządkuj od: Najtańsze Najdroższe
1237

Meble biurowe CLASSIC to wysokiej jakości design i łatwe rozwiązania, które umożliwiają wyposażenie każdego biura. Oferujemy 3 serie tych mebli: CLASSIC A, CLASSIC B, CLASSIC C. Różnica między poszczególnymi seriami spoczywa w wykonaniu nóg biurek.

Nogi biurek serii CLASSIC B wykonane są z metalowych kwadratowych profili 50x50 mm i są połączone podłużnie, tworząc ramę biurka. Blaty mają grubość 25 mm i obrzeża ABS. Dostępne są jak biurka klasyczne, tak ergonomiczne i narożne. Można je również łączyć za pomocą różnych elememtów w celu rozszerzenia powierzchni roboczej.

Biurka CLASSIC B można uzupełnić za pomocą mobilnych 4-szufladowych kontenerów a do ergonomicznych stołów można przymocować półki. W serii mebli CLASSIC oferujemy również stoły konferencyjne. Szafy CLASSIC dostarczamy w 3 różnych wysokościach. Można wybrać opcję z drzwiami drewnianymi, szklanymi lub opcję bezdrzwiową. Standardowo szafy te nie są zamykane, ale jako akcesorium można do nich dokupić zamek.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj. Zgadzam się